Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Перша зустріч координаторів Марійських та Вівтарних дружин в УГКЦ Друк e-mail

Перша зустріч координаторів Марійських та Вівтарних дружин в УГКЦ

22-23 листопада у Львові, під проводом Патріаршої Комісії у справах мирян відбувся перший всеукраїнський з'їзд координаторів Марійських та Вівтарних дружин з усіх єпархій та екзархатів УГКЦ. Зустріч відбулась в світлі постанов 69 сесії Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства.

Учасники мали змогу поділитися досвідом проводу та формаційних програм Марійських та Вівтарних дружин у своїх єпархіях. Бучацьку єпархію на даній зустрічі представляв о. Василь Германюк, згідно Декрету владики Дмитра (Григорака) про призначення координувати Вівтарні та Марійські дружини єпархії. До представників Церкви зі своїм словом завітав владика Богдан Дзюрах, який побажав присутнім горіти Св. Духом, плекати добрі ідеї і бути певним, що знайдуться ресурси для реалізації задуманих ідей.

Другого дня учасники з'їзду, працювали в намірі розроблення програми розвитку Марійських та Вівтарних рухів по цілій Церкві. Проаналізувавши сучасний стан, виклики і можливості, координатори оцінили їх крізь призму віри та християнських цінностей і накреслили перспективний план кроків для осягнення доброго проводу та формації спільнот вівтарних та Марійських дружин. Головною ціллю на найближчий час було поставлено згрупування матеріалів для оформлення єдиного Статуту, правильника, програм зустрічей та чину посвяти у лави дружинників, а опісля видати рекомендаційний підручник.

Більше інформації ТУТ

Повідомив о. Василь Германюк

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting