Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Якою їжею я живлю свою душу?», - о. Василь Іванів ЧНІ під час місій в с. Озеряни Друк e-mail

«Якою їжею я живлю свою душу?», - о. Василь Іванів ЧНІ під час місій в с. Озеряни

Духовні науки з уст о. Василя Іваніва, ЧНІ, з нагоди місій, мали змогу почути парафіяни храму Св. Архистратига Михаїла в с. Озеряни Золотопотіцького деканату.

Кожного дня ранішні і вечірні повчання отець - проповідник будував на цитатах із Святого Письма. Старався донести до мирян основні правди віри та заохочував жити на щодень Словом Божим, Святими Таїнствами, щоб бути здатними творити живу парафію.

«Народ мій гине через брак знання…»,-часто цитував місіонер пророка Осію, заохочуючи присутніх більше цікавитися Біблією, повчаннями св. Отців, життям Церкви, слухати провід Церкви, бути активними парафіянами.

Також під час віднови місій сестри Згромадження Пресвятої Родини щодня мали духовні зустрічі з дітьми і з молоддю села. Завершальним акордом місій був День подяки Господеві за урожай та земні плоди, який разом із місцевим керівництвом, батьками та дітьми с. Озеряни відсвяткували у будинку культури. Діти з сестрами-монахинями приготували подячний концерт, а пізніше отець-парох Ігор Довганюк та о. Василь-місіонер, пригощали присутніх скибами калача з медом.

Під час недільної Святої Літургії відбулася ще одна незабутня подія - подружні пари на чолі з о. Ігорем і його дружиною відновили подружню присягу, від найстарших до наймолодших. Це справді було практичним моментом призадуми над важливими цінностями родинного життя.

Місіонери поїхали, та Слово, яке оживляє, залишилося в серцях людей.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting