Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У день пам’яті Митрополита Андрея запрошуємо подивитися фільм «Спадщина Андрея Шептицького» Друк e-mail

У рамках «Тижня вшанування пам’яті величних постатей України» Живе телебачення презентує фільм «Спадщина Андрея Шептицького». Показ фільму відбувся 1 листопада, у день пам’яті Митрополита Андрея.

Кінострічку присвячено двадцятій річниці виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. Фільм, в основу якого лягли факти з життя Митрополита та його меценатської діяльності, висвітлює непересічну постать духовного провідника українського народу, який усе своє життя присвятив допомозі людям.

Метою стрічки є показати велич діл Митрополита, його невтомну та жертовну працю для добра свого народу. Автори фільму намагались показати ту місію, яку виконав Андрей Шептицький у житті українців не лише в Галичині. Його життя, сповнене великої любові до свого народу, стало символом патріотизму та духовності. Документальний фільм – спроба показати діяння Великого Українця, який повинен стати прикладом для нової генерації співвітчизників.

Документальний фільм «Спадщина Андрея Шептицького» створено рекламно-продюсерським центром «Стар-ТВ» спільно з Львівською архиєпархією УГКЦ.

Довідка

1 листопада 2016 року з благословення владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ, прес-служба Львівської архиєпархії у співпраці з БО «Українська Кіно Ініціатива» розпочала медійний тиждень вшанування пам’яті величних постатей України. Упродовж тижня в ефірах українського телебачення з’являться документальні фільми, присвячені історії Церкви: «Спадщина Андрея Шептицького», «Йосип Сліпий: молитва за Україну», «Володимир Стернюк: служіння в підпіллі», «УГКЦ: невідомий літопис» та «Отець Кадило».

Департамент інформації УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting