Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Молитовна зустріч Української та Іспанської молоді Друк e-mail

Молитовна зустріч Української та Іспанської молоді

29-30 жовтня 2016 р. Б. ми мали чудову нагоду зустрітися у Львові із нашими друзями з Іспанії. Це був час проведений продуктивно і весело, в глибоких роздумах і активних іграх, із піснями та жартами, спільними виступами та Літургією. Досвід такого міжнародного спілкування дає можливість збагатитися нам духовно та відкрити свої серця для Господа. Щораз більше переконуємося в тому, що питання і проблеми, які турбують християнську молодь є однаковими незалежно від країни проживання.

Юність – це якраз той особливий період нашого життя, коли виникає дуже багато запитань. Хто я? Звідки я? Куди я прямую? Під час наших дискусій ми порівнювали наше життя із мандрівкою. Раптом ми опиняємося посеред моря на кораблі, капітаном якого є Христос, але за штурвалом є кожен із нас. Спочатку ми визначилися із нашим пунктом призначенням, яким є ЩАСТЯ. Місією нашого життя є дістатися до визначеної точки, а для цього необхідна карта із координатами, яку потрібно отримати від капітана. Для того, щоб Господь нас скерував у правильному напрямку необхідно з Ним спілкуватися. Справжня молитва – це завжди діалог. Маємо навчитися говорити та слухати. Свята Тереза з Калькутти казала: «Найважливішим є те, що Бог хоче нам сказати». Однак на нашому шляху виникають чинники, які стають на заваді нашому щастю. Для нас, сучасних молодих людей, такими перешкодами стають: гіперактивність, матеріалізм, індивідуалізм, шум та зневіра. Але ми повинні докладати зусиль для того, щоб долаючи всі труднощі, сміливо йти до своєї мети. Як казав Папа Франциск у Кракові під час Світових Днів Молоді : «Часи, в яких ми живемо, не потребують диванної молоді, але молодих людей в черевиках, найкраще в черевиках учинків. Сьогоднішній світ хоче від вас, аби ви були активними героями історії».

Що ж може нам допомогти впоратися зі всіма перешкодами? По-перше, це молитва і роздуми. Для того, щоб не зайти в наших роздумах надто далеко, потрібно завжди мати добру книжку, яка буде нас скеровувати у правильне русло. Ми прийняли challenge (виклик) від Рамона – щоранку мати 20 хвилин для спілкування з Богом. В тиші потрібно прикликати Його у своє серце, прочитати кілька рядків. Читати потрібно не багато, а лиш до того моменту, коли побачимо в словах відображення свого життя та знайдемо розуміння того, що можемо змінити. Після цього роздумуємо, а тоді ми вже спонтанно будемо дякувати Господу за те, що пролив світло та показав новий шлях, перепрошувати за наші провини та просити сили для того, щоб далі прямувати до своєї цілі. По-друге, це дружба. В нашій щоденній боротьбі на шляху до кінцевого пункту призначення ми не можемо бути самотніми. Нам потрібні добрі друзі, справжня команда, учасники якої, завжди допоможуть і підтримають, а коли потрібно і застережуть від хибних кроків.

Ми вже утворили свою dream team (команду мрії)! Незважаючи на велику відстань між Україною та Іспанією ми відчуваємо справжній зв’язок, спільність поглядів та реальну присутність у житті один одного. Якщо Господь благословив нас на таку неочікувану дружбу, то в Нього точно є план стосовно нас. Ми вже стали інструментом в руках Божих для звершення великих справ…


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting