Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Монахиня з Індії провела духовну зустріч в Чорткові Друк e-mail

Монахиня з Індії провела духовну зустріч в Чорткові

У Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові, 22 жовтня 2016 р. Б. відбулася духовна зустріч з сестрою Ліді Пайяппіллі (Індія), із Згромадження Сестер св. Йосипа де Сен Марк.

У своїй конференції с. Ліді сказала: «Хвороба, терпіння - це не прокляття, це не Бог карає нас. Дуже часто терпіння - це є Боже благословення». На своєму власному прикладі сестра вияснила, наскільки є важливо в наших життєвих ситуаціях не збунтуватися проти Божої волі, а радше приймати те, що добрий Бог нам посилає. «Кожен наш бунт, наш гріх впливає на наше тіло і робить його хворим», - підкреслила монахиня.

Відтак вона продовжила: «Люди завжди спішать. Ніхто не має часу. Час - це дар від Бога і ми маємо вміти присвячувати нашому Господеві цей час - молитися, в неділю і свята бути на Святій Літургії».

У своїй науці монахиня чітко заявила, що ті, хто не хочуть сповідатися можуть не йти на молитовне зцілення до неї, бо це буде безрезультатно. Важливо зрозуміти, що зцілює сам Ісус, той самий, з яким ми зустрічаємося в Святих Таїнствах, на молитві, а сестра заступницькою молитвою випрошує нам ті потрібні ласки віри і довір’я до Божого милосердя.

Після духовної науки с. Лідія, під молитовний супровід співсестер Згромадження, молилася над тими, хто підходив, а потім всі взяли участь у Божественній Літургії.

Прес-служба Бучацької єпархії


Текст духовної зустрічі сестри Ліді 22 жовтня 2016 року в м. Чорткові

Бог дозволяє наші страждання, щоб ми зупинилися.

Людина не має часу іти до Бога – з понеділка до п’ятниці – робота, в суботу і неділю – робота вдома. На пенсії також немає часу – внуки, хатня робота... немає часу на Бога.

Чому я заступаюся за людей?

Я була хвора, лежача, тому мала багато часу. Лікарі не знали, що я маю, тому я поїхала в Індію вмирати. Це було страшно – кладовище!.. В Індії лікарі сказали, що в мене туберкульоз кісток - остання стадія і сказали, що вони безсилі; якщо Бог живий , то йди до Нього…

Я повернулася на Україну і була вражена, що в Україні церква тільки для "бабусь", а молодь  де? Я подумала, що я буду тут робити? Але Бог сказав, що  ти не знаєш скільки людей тут страждають. Тепер я розумію, що через хворобу Бог благословив мене, щоб заступатися за інших людей. Тому я тут, вернулася в Україну.

Ми думаємо, що Ісус жив і зціляв колись. Але ні!!! Бог зараз живий і може зціляти. Я захворіла, бо сама собі робила хворобу: була сердита і незадоволена, часто бунтувала. Все, що я погано думаю переходить на тіло. Тому Бог зціляє спершу душу: "Прощаються тобі гріхи". Наша хвороба це не бажання Бога, ба більше, коли ми страждаємо з нами страждає Бог.

Часто ми страждаємо, бо маємо свободу. Бог каже:  "Я поставив перед вас добро і зло", а ми вибираємо вже чи добро чи зло. Бог ніколи не заставить, Він дає свободу. Хто нами керує і хто нас веде? Святий Дух чи дух світу? Святий Павло писав: "Благаю вас, щоб ви ходили Святим Духом".

Український народ – блаженний народ, бо в Індії більше одного мільярда населення і лише 2% католики, а в Україні усі мають Хрещення. Блаженні, бо отримали Святого Духа через Хрещення. При Хрещенні ми отримуємо усі дари і плоди Святого Духа. Але, якщо ми отримали Святого Духа, то чому нас часто веде дух світу (диявол)?.. Бо це ми вибираємо! І ніхто (Бог) нас не віддав!

У світі панує розпуста, нечистота, гнів, заздрість, суперечність – це все плоди духа світу. А плоди Святого Духа – любов, радість і мир, довготерпіння.

Часто люди запитують: "Чому моя дитина хвора?" А часто це стається через те, що діти стають плодом гріха. Необхідно, щоб у сім'ї панувала любов, мир і радість.

Багато хвороб є через непрощення.  Якщо хочете бути здорові, то вчіться прощати. Часто ми зустрічаємо: "Я прощаю, але не забуваю" – це не прощення, в середині залишається гниль, яка переростає в хворобу.

Дуже важливо – якщо поставити перед нами добро і зло, то що ми вибираємо?

Обов'язково, хто слухає слово Боже, то будуть благословенні покоління, якщо ні, то і будуть страждати покоління. Усі українці вірять в Бога… раз на рік, на Пасху. І ще поряд з тим ходять до ворожки, на виливання воску, збирають копійки, щоб були гроші – це все гріх. І через ці гріхи ми обираємо зло, при цьому страждає вся родина, -  збирає прокляття. Необхідно зупинити це прокляття – і для цього є Сповідь і Молитва.

Бог уділив нам 7 Святих Таїнств (це не лише для священників) і перше – Хрещення – ми отримуємо без нашого дозволу, усі решта з нашого бажання – це наш вибір.

Важливою є Літургія. Якщо ви не маєте часу іти на Службу Божу, то в цей час ви буде ходити до лікарів. Пропускати недільну Службу Божу є гріхом, тому ідіть до церкви самі і беріть з собою дітей. Тому зараз Церкви є пусті, зате лікарні повні.

І ще такий момент, багато хвороб виліковується через сповідь і прощення гріхів. У Святому Причасті ми приймаємо Ісуса, а де є Ісус там є любов, чистота. Сповідь – це очищення, в іншому випадку в серці є сміття і бруд.

І головне – якщо з нами Бог, то з нами все добре, і все у нас є. Якщо ні – то ми в темряві.  Сьогодні Бог може міняти ваше життя, робити порядок у ньому, робити чудо. Бог відкриває перед вас усе – добро і зло благодать і прокляття. Вибирати Вам!!!!


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting