Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Духовне піднесення у Скалі-Подільській Друк e-mail

Духовне піднесення у Скалі-Подільській

Парафія Скали-Подільської УГКЦ приєдналася до молитовної міжконфесійної місії Христа-Царя Всесвіту за єдність Христової Церкви та припинення війни в Україні.

Після духовних місій у с. Лосячі, дев’ять днів, з 2 по 10 жовтня, жителі Скали-Подільської та навколишніх сіл і міст мали надзвичайно цінну можливість молитися біля фігури Христа-Царя, яка подорожує Україною з 2014 р. Б. після трагічних подій на Майдані 2013-2014 рр. українська діаспора в США, бажаючи вийти з важкої духовної і національної кризи, виготовила для місійних подорожей 4-х метрову фігуру Христа-Царя Всесвіту. Від Закарпаття до Збруча, від Грушева до Києва, з Харкова в зону АТО, подорожує фігура Христа-Царя, щоб зупинити війну, зло, ненависть, щоб перемінити серця, навернути і зцілити.

Разом з фігурою до Скали-Подільської було привезено мощі св. Івана Павла ІІ, ікону «Кривавих Сліз Пресвятої Богородиці» та фігурку Матері Божої «Містична троянда». В присутності всіх цих духовних реліквій у храмі відбувались щоденні молитви. Протягом дев’ятниці, на запрошення о. Василя Германюка, священика даної парафії, благословення людям уділяли отці: о. Володимир Строгуш (РКЦ), о. Олег Косован, о. Володимир Капуста, о. Богдан Боднар, о. Василь Щур, а також капелан, який супроводжує фігуру Христа-Царя і дбає, щоб місій тривали – о. Іван Сивак.

Протягом двох понеділків, духовну поживу люди отримували від легендарного екзорциста – о. Яна Білецького. Під час віднови духа і реколекцій в костелі служились Божественні Літургії, відбувались Сповіді, науки, конференції з можливістю дати запитання реколектанту. Досвідчений екзорцист молився, освячував, благословляв накладенням рук всіх присутніх прочан, які сходились у неймовірній кількості, незалежно від їх конфесійної приналежності і місця проживання, щоб отримати цінне духовне зерно у свої серця.

Також в період духовної дев’ятнички, під час недільної Літургії, відбулася урочиста присяга до новообраної парафіяльної та економічної пастирської ради, згідно настанов нового Парафіяльного Правильника УГКЦ, Канону Кодексів Східних Церков, Канонів Партикулярного права та відповідних Статутів, правила яких коригує Патріарша Комісія у справах мирян нашої Церкви.

З приходом «Подорожуючого Ісуса» у храм, до сердець людей завітала й невимовна радість і піднесення на дусі, відчувалась легкість на душі, а коли фігуру перевозили на іншу парафію – миряни плакали... Та ці сльози були наповнені подякою Господу за духовну віднову, якої спрагла кожна християнська душа. Сподіваємось, що фігура Христа-Царя колись знову завітає у Скалу-Подільську і ми всі разом будемо дякувати Богу вже за цілковитий мир в Україні та цілісну незалежну державу!

Олеся Москавлюк,
парафіянка храму УГКЦ Скали-Подільської

Більше фото

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting