Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Кожний день роботи Синоду Єпископів УГКЦ складається з молитви і сесійних засідань Друк e-mail

Кожний день роботи Синоду Єпископів УГКЦ складається з молитви і сесійних засідань

Кожного дня робота Синоду Єпископів УГКЦ, який зараз триває у Брюховичах, складається з двох важливих складових: молитви і сесійних засідань. Варто відзначити, що вранці єпископи служать Літургію, перед обідом Шостий час, ввечері – Вечірню. Проповідником на цій сесії Синоду є отець Мирослав Татарин з Канади.

Крім того, 8 вересня владики Синоду Єпископів УГКЦ в Перемишлянах і Уневі провели день духовної віднови. Ще одним особливим моментом стала Панахида на Личаківському цвинтарі за упокій загиблих в АТО воїнів і волонтерів.

У коментарі Департаменту інформації УГКЦ, о. Мирослав розповів, що для роздумів владик він готує проповіді на основі двох тем. «Цей рік – Рік Божого милосердя. І власне це є та тема і головна думка, якій підлягають усі проповіді. Також темою Синоду є дияконія – служіння. Отже, саме Боже милосердя і служіння є сторонами однієї монети», – сказав священик.

«У проповідях, – продовжив о. Мирослав, – намагаюся підкреслити, переш за все, потребу зрозуміти і прийняти, що ми всі від самої верхівки і до низу Церкви, від верхівки політикуму і донизу, всі ми є слабкі та грішні, ми всі маємо свої провини і слабкості. Але апостол Павло каже, що в тому є радість. Радість, що пізнавши і признавши нашу слабкість, ми відкриваємося до сили Божої благодаті, Божого милосердя. А в наверненні від слабкості до прийняття у своє серце Божої ласки є надзвичайно велика наука для нас усіх. А особисто, вважаю, що це є головним у сьогоднішньому світі».

В Україні – війна, каже священик, хтось вважає, що це Божа кара. «Ні, це не Божа кара. Це є наслідок дій тих людей, які відвернулися від Божої благодаті, від Божого милосердя. Але це не тільки феномен в Україні. Це проблема всього світу. Уряд Канади прийняв закон, який дає право попросити хворій людині лікаря допомогти вчинити самогубство. Це є страшне. Це діється, бо ми живемо у світі, де не розуміють, не пізнають Божу благодать, Боже милосердя», – переконує о. Мирослав.

«Тому, гадаю, важливо нам усім відновити в собі розуміння того Божого милосердя. Щоб не тільки говорили, але щоб світ бачив через нас, який Бог милостивий і чоловіколюбець», – просить застановитися священик.

Департамент інформації УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting