Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Новий духовно-патріотичний захід ініціювали у Скалі-Подільській Друк e-mail

Новий духовно-патріотичний захід ініціювали у Скалі-Подільській

У Скалі-Подільській з нагоди 25-ої річниці Незалежності України було започатковано нову цікаву традицію – велопробіг патріотів. Метою велопробігу є популяризація ідей патріотизму, поваги до ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, вшанування пам’яті учасників АТО, загиблих при захисті незалежності Вітчизни, пропагування здорового способу життя. Участь у спортивному дійстві взяли активні громадяни різного віку.

Учасники були поділені на дві групи. Молодша – 13 учасників віком від чотирьох до дев’яти років і старша група, яка складалась з 23-х учасників, наймолодшому з яких було десять років, а найстаршому більше п’ятдесяти. Учасники заходу зібрались на площі біля школи, де їх зустрів селищний голова Мирончук Віктор Павлович. Під час мітингу було покладено покладено квіти до пам’ятника воїнів небесної сотні.

Важливим моментом, який розпочинав духовно-патріотичну акцію, це була молитва і окроплення свяченою водою учасників заходу, яку ініціював і провів о.Василь Германюк, священик УГКЦ селища. Після благословення велосипедисти вирушили за маршрутом Скала-Подільська – Гуштин – Лосяч з поверненням тим же шляхом. У Гуштині учасників велопробігу зустрічав староста, з яким відбулась молитва біля сільської могили. Згодом велосипедисти прибули в Лосяч, де на території духовного скверу, за скеруванням місцевого старости, відбувся екуменічний захід до Дня незалежності на якому молились вірні всіх конфесій разом із о.Василем Германюком і о.Іваном Мазуриком, УПЦ КП. Опісля повернення учасників патріотичної акції на терена Скали-Подільської, їх на завершення, благословив біля церкви о. Ілля Негір, УПЦ КП.

Організатор заходу – Наталія Кульчицька

БІЛЬШЕ СВІТЛИН ТУТ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting