Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В УГКЦ відзначатимуть третю річницю освячення Патріаршого собору в Києві Друк e-mail

В УГКЦ відзначатимуть третю річницю освячення Патріаршого собору в Києві

18 серпня УГКЦ відзначатиме третю річницю освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві. Так, 18–21 серпня 2016 р. відбудеться Всецерковна проща до Патріаршого собору.

У всіх храмах і монастирях УГКЦ по цілому світі служитимуть окрему Празничну службу, яку уклала спеціальна комісія й вона була потверджена Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ.

У процесі приготувань до прощі в Патріаршому соборі розпочали роботи, пов’язанні з озвученням храму та площі довкола нього. Разом із цим розпочато також організаційний процес зі встановлення над храмом найбільшого дзвону, ім’я якого Архистратиг Михаїл. Дзвін було виготовлено в Королівській дзвонарні Голандії, а вага його становить 4 тони.

Окрім того, під час прощі відбуватиметься з’їзд катехитів з усієї України, приурочений 25-річчю легалізації УГКЦ і початку катехетичної діяльності в Україні.

Зазначимо: відповідно до рішення Постійного Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувся 2013 р. у Княжичах, що біля Києва, 18 серпня 2013 р. під час Міжнародної всецерковної прощі освятили Патріарший собор Воскресіння Христового. Наріжний камінь собору було закладено в 2002 р. Храм збудовано на пожертви вірних УГКЦ і людей доброї волі з усього світу.

За попередні роки у Всецерковній прощі до Патріаршого собору Воскресіння Христового взяло участь понад 35 тисяч прочан та понад 800 священиків.

Програма прощі.

Департамент інформації УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting