Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
В Кракові розпочалася Свята Меса з нагоди відкриття СДМ 2016 Друк e-mail

В Кракові розпочалася Свята Меса з нагоди відкриття СДМ 2016

«Ви прибули сюди зі всіх континентів та з усіх країн, із заходу та зі сходу, з півночі та півдня нашої планети. Ви несете з собою багатий досвід. Носите в собі численні бажання. Розмовляєте різними мовами. Але від сьогодні всі ми використовуватимемо між собою мову Євангелія. Мову любові. Мову братерства, солідарності та миру», – цими словами кардинал Станіслав Дзівіш, Краківський архиєпископ, привітав учасників Святої Меси з нагоди урочистого відкриття Всесвітніх Днів Молоді у Кракові.

В Кракові розпочалася Свята Меса з нагоди відкриття СДМ 2016

Святкове богослуження, яке колишній особистий секретар святого Івана Павла ІІ очолив у вівторок, 26 липня 2016 р., у краківському парку Блоні, було випереджене символічною мандрівкою «Іскри Милосердя» від санктуарію в Лаґевніках до місця відправи через місця, пов’язані з життям Папи Войтили. Саме з літургії спомину святого Івана Павла ІІ були взяті тексти і біблійні читання для цього Євхаристійного богослуження.

В цій Святій Месі прийняли участь єпископи УГКЦ, серед яких був Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ.

Вітаючи перед початком Святої Меси молодих прочан,  Краківський архиєпископ зазначив, що прийшла година, на яку очікували протягом трьох років, відтоді, які Папа Франциск проголосив у Ріо-де-Жанейро, що наступний Світовий День Молоді відбудеться у Польщі.

В Кракові розпочалася Свята Меса з нагоди відкриття СДМ 2016

«Годинник, встановлений на фасаді базиліки Пресвятої Марії в історичному серці Кракова, відмірював дні, години, хвилини та секунди, які відокремлювали нас від хвилини, яку тепер переживаємо. Але найважливіший годинник, отой, що вимірює думки та почуття наших сердець, духовно приготовляв нас до зустрічі молодих учнів Учителя з Назарету, яка розпочинається сьогодні», – зауважив кардинал Дзівіш, скерувавши до паломників короткі слова привітання кількома мовами світу.

«Ласкаво просимо всіх вас до міста Кароля Войтили-святого Івана Павла ІІ, – додав Краківський архиєпископ. – У цьому місті від дозрівав до служіння Церкві та звідси розпочав свій шлях стежками світу, щоб звіщати Євангеліє Ісуса Христа. Вітаю вас у місті, в якому ми особливо переживаємо таїнство і дар Божого милосердя».

Кардинал Дзівіш також заохотив піднести молитву за жертви тероризму, згадуючи також і про французького священика, вбитого сьогодні вранці.

http://uk.radiovaticana.va
Фото: https://www.flickr.com/photos/episkopatnews

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting