Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У Зарваниці відбулися реколекції для їмостей Друк e-mail

У Зарваниці відбулися реколекції для їмостей

З волі Божої та благословення Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ – Правлячого Архиєрея Бучацької Єпархії УГКЦ 21-23 липня у Зарваниці уже вп'яте відбулися реколекції для дружин священиків.

Реколекційні науки провадив о. Дмитро Романко - керівник офісу студентських справ УКУ, а їхньою темою була: «Священича сім'я на парафії». о. Дмитро доніс до учасниць те, що священик служить на парафії усією сім'єю і парафія є такою, якою є священича сім'я. Духовній атмосфері сприяла мальовнича природа та молитовний дух Зарваниці. Реколекції чергувались з різними молитовними практиками.

Сам же о. Дмитро є одруженим священиком і тому наводив багато прикладів з власного життя та служіння на парафії. Для кожної з їмостей ці реколекції були особливими адже духовні та практичні поради зворушували до глибини душі. За ці дні учасниці відчули себе справжньою спільнотою, спільнотою помічниць їхніх чоловіків священиків.

Приїздом Владики Дмитра і спільним обідом, а також Його зверненням та благословенням завершилися реколекції для дружин священиків Бучацької єпархії. Із глибоко духовним піднесенням та моментами туги, їмості роз’їхалися по домівках дякуючи Богові за ці благословенні дні та Владиці за те, що Він сприяє у проведенні таких заходів.

п. Ганна Стасюк


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting