Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Веселі канікули з Богом» у с. Котівка Друк e-mail

«Веселі канікули з Богом» у с. Котівка

З ласки Божої і благословення настоятеля отця Степана Котика при храмі Різдва св. Івана Христителя у с. Котівка під час літніх канікул працював табір «Веселі канікули з Богом».

Вихователями у таборі були сестри Згромадження Пресвятої Родини Софія і Тереза та аніматор Катерина, люди, наділені неабиякими педагогічними здібностями, завдяки чому і робота в таборі була чітко організована.

Кожен день у таборі розпочинався ранішньою молитвою на вервиці і Божественною Літургією, під час якої діти мали змогу висловлювати власні прохання.

У програмі були також ігри з цікавими призами, банси, гуртки рукоділля, вервиці, цікаві руханки, пісні, захоплюючі естафети, пізнавальні гуртки, молодше покоління отримувало й духовну поживу, перебуваючи у молитві та слухаючи катехитичні науки, та ще багато цікавого й захоплюючого. Завершувався день співами та молитвою подяки за цю нагоду весело і корисно проводити час з Богом.

Швидко й непомітно пролетіли дні, проведені у таборі. Впродовж цього часу учасники намагалися будувати «Живу Церкву», Церкву дітей та молоді, які є запорукою майбутнього. Усміхнені обличчя дітей, задоволені батьки, втомлені, але безмежно раді аніматори, – їхня праця не була даремною. Учасники табору стали великою дружньою сім’єю і коли прийшов час прощатися на очах можна було помітити сльози.

Аніматори впевнені, що «згадка про час, проведений у Котівці на «Веселих канікулах з Богом – 2016» назавжди залишиться в їхніх серцях.

До організації «Веселих канікул» долучилися: директор школи Волощук І. С., працівники школи Худзік О. Д., Стецюк О. З., Гевко Х. Л., умілі кухарі, які смачно пригощали гостей табору.


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting