Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ» Друк e-mail

«ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ»

Під такою назвою працював духовний табір для дітей на парафії УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці м. Заліщики. Цьогоріч дитячий відпочинок присвячений темі милосердя з нагоди Святого року Божого милосердя.

На території храму з 13 липня по 22 липня 2016 року лунав щирий дитячий сміх, адже тут зібралося чимало малечі, аніматорів, учителів, волонтерів навіть з інших країн, аби з користю провести літній час, знайти нових друзів та найголовніше дізнатися більше про Бога, вивчати діла милосердя та вчитися їх впроваджувати у своє повсякденне життя.

Розклад духовного табору був насиченим. Кожен день розпочинався з молитви, духовної науки. Отець Іван Сендзюк розповідав діткам про діла милосердя до душі, а сестриці монахині Христина та Маркіяна про діла милосердя до тіла. Хлопчики й дівчатка грали у різноманітні ігри, танцювали банси, виготовляли гарні вироби на майстер-класах, проводилися цікаві конкурси. При таборі діяли гуртки «Умілі ручки» та англійської мови. До слова, діти мали чудову нагоду вивчити або вдосконалити свою англійську спілкуючись з волонтерами-іноземцями Тоддом та Мері, учителем із центру іноземних мов «CLAAS» Софією Новак. На обідню перерву вихованці духовного табору вирушали у школу №2 м. Заліщики (директор О. Винницький). Їм смачні обіди готували працівники кухні, зокрема велику подяку висловили Ярославі Середі. Для забезпечення медичного догляду в таборі працювала сестра Маркіяна.

А як світилися очі від щастя за час перебування у таборі в дітей та аніматорів молодіжної християнської організації, що діє при церкві. Кожен з них отримав багато позитивних вражень та зміг побути разом з Богом, який промовляє до їхніх сердець.

Діти із задоволенням вирушали у похід на річку Дністер, де показували свої вміння у турнірі з міні-футболу, грали у рухливі ігри, а на завершення насиченого дня скуштували смачну їжу приготовлену аніматорами.

Слова щирої подяки за сприяння у організації духовного табору парох церкви Покрови Пресвятої Богородиці Іван Сендзюк адресував місцевим приватним підприємцям, керівникам агропідприємств та усім добродіям.

З Божою допомогою табір минув весело та цікаво. Діти не тільки гралися, а й дізналися більше про Бога. Такі табори сприяють організації відпочинку хлопчиків та дівчаток у християнському дусі.

Ірина Іванська


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting