Глава УГКЦ: «Молимося за Польський Сейм, щоб політики не знищили справу польсько-українського примирення» Друк e-mail

Особливо молимося за цей тиждень у Польському Сеймі, щоб політики якимсь невластивими термінами не знищили справу польсько-українського примирення, яку наші Церкви вже століттями разом чинять і йдуть уперед. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час прощі до Зарваниці.

Участь у цьогорічній прощі взяв Митрополит Познані Станіслав Гондецький, Голова Польської Єпископської Конференції. Звертаючись до нього Предстоятель УГКЦ зазначив: «Ваша присутність між нами є пророчим знаком, що Католицька Церква Польщі і Греко-Католицька Церква в Україні хочемо разом вести наші народи дорогою примирення. Бо це є та дорога, якою можуть і повинні йти християни Європи у третє тисячоліття».

«Тисячі людей дякують вам, Ваша екселенціє, за братерство і єдність», - додав Блаженніший Святослав.

Також участь у прощі взяв владика Вільгельм з Австрії, правлячий єпископ дієцезії Граца, та владика Леон Дубравський, єпископ Кам'янець-Подільської дієцезії.

У цьогорічній загальнонаціональній прощі взяло участь 140 тисяч вірних.

Департамент інформації УГКЦ