Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Найдосконаліший акт упокорення здійснюється, як найдосконаліший акт любові, а це є Дар Святого Духа», -владика Тарас (Сеньків) - єпарх Стрийський Друк e-mail

«Найдосконаліший акт упокорення здійснюється, як найдосконаліший акт любові, а це є Дар Святого Духа», -владика Тарас (Сеньків) - єпарх Стрийський

У свято Зіслання Святого Духа відбулася Архиєрейська Божественна Літургія у с. Заводське, яку очолили два єпископи: Владика Димитрій (Григорак) - правлячий Архиєрей Бучацький та владика Тарас (Сеньків) - правлячий Архиєрей Стрийський у співслужінні духовенства Бучацької єпархії.

Святкова Літургія, на яку був запрошений владика Тарас Сеньків, була приурочена 25-річчю заснування греко-католицької громади в с. Заводське. Саме тоді владика Тарас, будучи ще священиком, розпочав разом з ревними парафіянами перші кроки у формуванні молодої громади.

Під час проповіді єпископ Тарас звернув увагу вірних на Пресвяту Трійцю, яка у своєму творчому задумі створила кожного з нас, даючи свобідну волю, розум і безсмертну душу, бо вміла любити і бути у цьому покірною. «На хресті, помираючи за грішників, за кожного з нас, Бог виявляє себе, як абсолютна покора і саме таке радикальне упокорення об’являє нам таїнство, яким є Бог. Найдосконаліший акт упокорення здійснюється, як найдосконаліший акт любові, а це є Дар Святого Духа. Бог перший полюбив нас і робить нас носіями свого Царства в своєму серці. Наповнює нас своїм миром, просвічує наш розум, скріплює нашу віру і найбільше робить нас здатними, по образу Божому, любити…», - вияснював владика Тарас.

«Господь Бог Творить спільноту Церкви, котра є продовження Божого спасительного діла для кожної людини, для кожного народу та наближує всіх стати його свідками: «Йдіть і навчайте всі народи…». Несіть оце свідоцтво об’явлення власної ідентичності, зродженої в Божій любові до нас. Навчіть всіх, який є добрий Бог», - підсумував єпископ.

Після Святої Літургії владика Димитрій – єпископ Бучацький та парох храму о. Володимир Білінчук висловили свою вдячність Господу Богу за благословення у 25-річний ювілеї, а також владиці Тарасу, гостям свята та передусім тим, хто починав молитися і працювати ще тоді, коли не було такого величного храму.

Владика Тарас Сеньків зауважив п. Романа Колодія, який будучи головою селищної ради с. Заводське, був ініціатором у створенні греко-католицької громади та разом із ним вибралося місце під храм. Також згадали о. Миколу Романця, о. Д. Ганчарика та всіх, хто духовно опікувався парафіянами на Заводському. «У тому був великий Божий промисел»,- підкреслив владика Тарас.

Урочистості завершилися Великим Водосвяттям.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting