Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
«Будьте зрячими, щоб бачити, де є воля Божа і де є гріх», - владика Димитрій до випускників ЧДКА ім. свщм. Г. Хомишина Друк e-mail

«Будьте зрячими, щоб бачити, де є воля Божа і де є гріх», - владика Димитрій до випускників ЧДКА ім. свщм. Г. Хомишина

Архиєрейську Святу Літургію у катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла, з нагоди постригу випускників ЧДКА в м. Чорткові 5 червня 2015 р. Б., очолив правлячий Архиєрей Бучацької єпархії владика Димтрій(Григорак), ЧСВВ.

Під час проповіді преосвященний владика звернувся із повчальним словом: «Навернення і сліпота фізична і духовна є призадумою над сьогоднішнім Євангелієм. Є люди, які вірять злим духам. Тому застановімся, кому ми віримо? Богові чи злому духові, бо від цього залежить наше життя. Господь говорить різними способами. Ми часом просто кажемо, що не чуємо, не зауважуємо, чому так стається, бо живемо в грісі. Фарисеї гасили голос Божий в своєму серці і вбили Христа на хресті. Кожне слово Ісуса є не просто історією, яка сталася. але це є живе слово для життя. Якщо робимо гріх-стаємо ворогами Бога, а коли робимо добрі діла –стаємо Божими дітьми. Важливо для кожного з нас не гасити в своєму серці голос Бога, не заглушувати своє сумління. Важливо не сплутати голос Божий і голос противника».

На закінчення правлячий Архиєрей побажав студентам: «Будьте зрячими, щоб бачити, де є воля Божа і де є гріх».

Після Святої Літургії студенти разом з батьками вирушили до Академії, де отримали дипломи.

Прес-служба Бучацької єпархії


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting