Новий доктор Бучацької Єпархії УГКЦ Друк e-mail

Новий доктор Бучацької Єпархії УГКЦ

30 травня 2016 р. Б., священик Бучацької Єпархії УГКЦ о. Андрій Євчук, який готується до дипломатичної служби Апостольської Столиці в Папській дипломатичній Академії, захистив докторську дисертацію в Папському Латеранському університеті.

о. Андрій успішно захистив докторську дисертацію із Канонічного права на тему: «Призначення та перенесення пароха в ККСЦ». На захисті докторату була присутня академічна спільнота, представники духовенства та української діаспори, серед яких були: Архиєпископ Циріл Васіль, ТІ – секретар Конгрегації Східних Церков, який також був і цензором даної докторської дисертації, о. Андрій Лемчук – настоятель катедрального собору в Чорткові та синкел у справах формації духовенства, о. Роман Кривий - парох свв. Володимира та Ольги в м. Аввеліно та пані Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська.

Вітаємо отця-доктора з успішним захистом дисертації та зичимо Йому Божого благословення для подальшого служіння Церкві.

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ