Пасхальні богослужіння в Катедральному Соборі м. Чортків Друк e-mail

Пасхальні богослужіння в Катедральному Соборі м. Чортків

1 травня 2016 р. Б., о 23:00 розпочалися пасхальні Богослужіння, які очолив владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ. Традиційно молитва розпочалася із «Надгробного», було здійснено обхід навколо Катедрального Собору Верх. Апп. Петра і Павла, після чого розпочалася Воскресна Утреня та Великодня Архиєрейська Божественна Літургія.

Вже традицією стало те, що під час Літургії, Слово Боже, тобто читання Євангеліє від Івана, здійснюють декількома мовами. Цього року грецькою мовою читав о. Андрій Лемчук, латинською – о. Мирослав Думич, церковно-словянською – о. Роман Герасимів, українською – преосвященний владика Димитрій. Було також зачитано «Великоднє послання 2016 р. Б. владики Димитрія (Григорака), ЧСВВ».

Після звершення Божественної Літургії, відбулося також освячення артоса та пасок. Опісля у Єпархіальному управлінні Бучацької єпархії УГКЦ, владика Дмитро також освятив пасху та святковий Великодній сніданок.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ