Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Студенти Чортківського гуманітарно-педагогчного коледжу імені Олександра Барвінського відвідали Зарваницю Друк e-mail

Студенти Чортківського гуманітарно-педагогчного коледжу імені Олександра Барвінського відвідали Зарваницю

На зарваницьких крутосхилах
Збираються прочан гурти.
Дай, Божа Матінко, їм сили,
Гріхи їм, Боже, відпусти.

Зарваниця – це духовний центр, який закликає до себе усіх віруючих. Це село відоме не тільки своїми чудотворними іконами але й комплексом споруд до якого входять Собор Зарваницької Матері Божої, Церква Пресвятої Трійці, Каплиця, Дзвіниця, Надбрамна церква Благовіщення, Святотроїцький монастир.

Паломництво група розпочала з маленького та довговікового парафіяльного храму, де знаходиться чудотворна ікона Божої Матері Зарваницької. Кожен мав нагоду прикластися до неї з щирими словами вдячності і прохання.

Студенти також відвідали церкву Пресвятої Євхаристії, яка була збудована за кошти заробітчан. Кожен мав нагоду приступити до Святої Тайни Покаяння, а Святе Причастя стало знаком Божої любові і милосердя, символом очищення і оновлення.

Усі, хто приходить у ці святі місця, мають можливість пройти Хресною Дорогою, яка починається від дзвіниці і закінчується монастирем отців-студитів. Студенти разом з кураторами і духовним наставником пройшли всі стації Хресної Дороги з розважаннями. Кожен крок Хресної ходи забирав сили фізичні, але наповнював силами духу. І навіть легкі краплі дощу, надаючи фізичних випробувань, не стали на заваді. На вершині гори прочани відвідали Святотроїцький монастир студитського уставу, який приваблює дерев’яним різьбленням і хрестами, звезених з різних частин світу.

З хорошим настроєм і піднесеним духом усі повернулися додому. Вражаючим знаком було появлення веселки, яка опоясала мальовничі Зарваницькі краєвиди.

Студенти та куратори
груп ПО 15 та ПО 47


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting