Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Екологічні місії для жителів Скали-Подільської Друк e-mail

Екологічні місії для жителів Скали-Подільської

Протягом Великого посту кожен християнин виявляє свої старання щодо утримання в їжі, щодо зменшення гріха, щодо більшого приділення часу молитві та читанні Святого Писання. Та не кожна сучасна побожна особа застановляється над можливістю постити та обмежуватись заради створеного Богом світу, заради природи, заради екології. Тому, заради глибшого розуміння накопичених проблем від різних дій людини, заради пом'якшення серця до творіння Господнього, парафія УГКЦ смт. Скала-Подільська долучилась до справи збереження екології, яку координує Б'юро з питань екології УГКЦ.

Цьогоріч, за участю дітей та молоді релігійної спільноти, парафії Успення Пресвятої Богородиці смт. Скали-Подільської, що в Бучацькій єпархії, зокрема молодіжного товариства "Цвіт" - відбулась постановка екологічної Хресної дороги. Молитву супроводжували відповідні музичні композиції, які дозволяли глибше проникнутись у зміст задуму та окремі слайди, котрі відкривали очі присутнім на розуміння болю і страждання Месії через гріхи засмічення навколишнього середовища.

У селищі відбулось три таких заходи: перші два, для вчителів та дітей двох місцевих шкіл, третій же - у храмі. Для успішного завершення екологічних місій у Скалі-Подільській, на парафію був запрошений єпархіальний екореферент, о. Михайло Деревенчук. Священнослужитель відслужив недільну Божественну Літургію, у проповіді налаштував вірних до збереження довкілля і пригадав, що власником усього сотвореного є Бог, а людина є лише працівником у "винограднику господаря". Також отець мав нагоду, в часі роздумів Хресної дороги, сповідати вірних, які, під впливом цих екологічних місій, зробили для себе відповідні висновки.

На сам кінець о. Михайло подякував команді «цвітян», які дружньо і усердно попрацювали для прослави Божої через організацію такої потрібної в сьогоденні справи - екологічної ініціативи під назвою: "Екологічне навернення для порятунку створіння".

Подяка учачникам заходу: Олесі Москавлюк, Марії Ястремській, Софії Прокоп'юк, Єлизаветі Гризак, Юлії Ільніцькій, Христині Фенцик.

Адміністратор парафії Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Скали-Подільської
о. Василь Германюк

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting