Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Екологічна Хресна дорога в Лосячі Друк e-mail

Екологічна Хресна дорога в Лосячі

6 квітня 2016 р. Б. відбулося представлення Великопосної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» та екологічна Хресна дорога на парафії Святовоздвиженської церкви у с.Лосяч, Борщівського району. З ініціативи єпархіального екореферента о. Михайла Деревенчука та з благословення адміністратора парафії о. Василя Германюка, який активно долучився до проведення цього заходу.

Дана Хресна дорога, завдяки старанням о. Василя та активних парафіян Скали-Подільської, містила в собі музичний та мультимедійний супровід, що додавало їй ще більшої ефективності та можливості роздумувати над стражданнями нашого Спасителя та екологічними гріхами, що ранять Його. Кожна стація спонукала учасників глибше переосмислити нашу християнську віру в її еко-вимірі. Саме у світлі терпіннь, які зазнав Христос, ми можемо побачити всю огидність, злобу та руйнівну дію гріха для всього створеного Богом світу та в наглядний спосіб побачити до яких наслідків призводить наше безвідповідальне ставлення до Божого створіння. Тим самим побачене та пережите підчас цієї Хресної дороги дало присутнім нагоду постановити та зробити все можливе для подальшого навернення та зміни способу життя себе самих, своїх рідних та близьких.

По закінченні духовних роздумів, у своєму зверненні до вірних, екореферент висловив свою вдячність о. Василю за його активну позицію щодо бережливого ставлення до оточуючого нас створіння та наголосив на тому факті, що Бог Творець створив світ для людини як вияв безмежної любові, тому в часі Великопосної чотиридесятниці кожна людина повинна задуматись над питанням: «А що -Я- зробив для порятунку Божого створіння?» На завершення зустрічі всі отримали пам’ятні буклети з яких більш детально можна дізнатися про Великопосну екологічну ініціативу «Екологічне навернення для порятунку створіння».

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting