Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Під хрест Твій стаю, Спасителю мій милий... Друк e-mail

Під хрест Твій стаю, Спасителю мій милий...

Такими словами лунала молитва Хресної театралізованої дороги у храмі Св. Миколая с. Велеснів Монастириського деканату, яку під керівництвом катехита п. Галини Срібної та вчителя музики п. Марії Куклін підготували учні місцевої школи. Стацїю за стацією діти співстраждали з Спасителем, уміло і чітко виконуючи поставлені ролі Марії, Марії Магдалини, Пилата, Симеона Киринейського, Вероніки, плачучих жінок, Йосифа Ариматейського та інших.

Багато парафіян прийшло до храму, щоб помолитися за мир в Україні, бо саме в такому наміренні, а також і в інших проханнях вірні зверталися до Страждаючого Ісуса просячи кріпості і витривалості до кінця.

Після Хресної дороги о. Назарій Бедрій подякував усім дітям, парафіянам, учасникам цього великопосного дійства, закликавши завжди уповати на Боже милосердя і ніколи на боятися, за прикладом Христа, взяти свій хрест і нести на свою Голгофу.

Закінчився молитовний вечір благословенням отця та молитвою за Україну і всі, хто духовно наситився неоціненним даром Божої Благодаті, понесли до своїх домівок умиротворення, любов та спокій.

Оля Бедрій
с. Велеснів


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting