Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
На чортківщину прибули школярі із зони проведення АТО Друк e-mail

На чортківщину прибули школярі із зони проведення АТО

31 березня 2016 р. Б., на території єпархіального управління Бучацької Єпархії УГКЦ відбулася зустріч дітей зі сходу України, а саме - учнів Ольгинської ЗОШ І-III ст. Волноваського р-ну, Донецької області.

Дітей окрім представників влади та громадськості зустрічав Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький з численними представниками духовенства, а зустрічали їх національними стягами, як символом єдності і любові до України в серці. Власне, о. Володимир Заболотний - протосинекл Бучацької Єпархії відзначив: «що через якийсь час, маємо надію, на Донеччині і нас зустрічатимуть синьо-жовтими стягами....».

«Хвилювалися і ми, і вони... Діти приїхали за ініціативи волонтерів, яку підтримали і  Бучацька Єпархія і освітяни району і районна та місцева влада. Готувалися заздалегідь - і ось мить зустрічі: наші діти побачилися, не було кордонів, політики, мови, політичних поглядів - лише бажання подружитися, лише думка в очах чортківських і волноваських дітей - щоб все було добре! Родини наших учнів спільно з директорами ЗОШ прибули з сіл району, щоб на 4 дні забрати до себе в сім'ї хлопців і дівчат, які проживають близько до передової...Бучацька Єпархія активно долучилася до прийому дітей – приготували їжу для школярів, які більше доби були в дорозі. Спільна молитва, трапеза і ... до своїх друзів - школярів на поселення. Я знаю, що цей візит принесе позитивні враження обом сторонам, бо ми і вони дуже цього хочемо і розуміємо, що прикладемо максимум зусиль для дружби дітей Сходу і Заходу. Починаємо з себе будувати єдину Україну! Попереду цікаві вихідні у єдиному колі за підтримки волонтерів, духовних осіб, влади, освітян і родин дітей учнів…», - розповіла п. Ірина Зенчак-Гулька - начальник відділу освіти у Чортківська РДА.

Крім того, варто зазначити, що діти із Ольгинської ЗОШ проживатимуть також і при монастирі сестер Пресвятої родини в Чорткові.

Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting