Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Владика Дмитро прийняв участь в Марші за збереження життя і сімейних цінностей Друк e-mail

Владика Дмитро прийняв участь в Марші за збереження життя і сімейних цінностей

Сьогодні, 23 березня 2016 р. Б., в Івано-Франківську пройшов Марш за збереження життя і сімейних цінностей, мета якого привернути увагу громадськості до актуальних проблем знищення ненароджених дітей та порушення основ сімейного життя.

Розпочався Марш зі спільної молитви біля храму Різдва Пресвятої Богородиці, яку очолили Преосвященний Владика Йосафат Мощич – Єпископ-помічник Івано-Франківський та Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ - Єпарх Бучацький, спільно з духовенством. Після чого численний люд з транспарантами та банерами пройшлись центральними вулицями міста: Чорновола-Сахарова-Коновальця-Мельника та дійшли до Вічевого майдану.

Владика Дмитро прийняв участь в Марші за збереження життя і сімейних цінностей

Як розповів організатор ходи, заступник християнського руху за життя, Мирослав Возняк, цей захід проводять щоб звернути увагу всіх на проблему узаконеного дітовбивства. «Зараз таку статистику не ведуть, проте ще у радянському союзі офіційно проводилося 1 млн. 200 тис. абортів на рік. І не думаю, що зараз цифри дуже змінилися. Ми повинні стати на захист життя. Є приклад Польщі, Ірландії де офіційно заборонені аборти і вони процвітають. Проте це проблема всього народу і передусім влади ,яка повинна забезпечити гідний рівень життя для одиноких матерів...», - пояснив п. Возняк.

"Наша спільна хода - це свідчення нашої подяки Господеві за дар життя", - звернувся Владика Йосафат під час всеміського віче, за участі представників влади, духовенства та кількасот містян. «Ми пройшли цим маршем не проти когось, а за збереження життя і традиційну сім'ю...», - наголосив він.

А Владика Дмитро додав: "Якщо хочемо мати майбутнє, то мусимо сповідувати ті ідеали, які закладені Творцем...".

Висловив свою християнську позицію і міський голова п. Руслан Марцінків. На ході також численно були присутні і діти, які, хоч можливо й не до кінця усвідомлюють її суть, все ж сьогодні зробили великий крок задля майбутнього.

Віримо, що й інші міста також доєднаються до акції за збереження дару життя та основоположних сімейних цінностей, а українські парламентарі таки приймуть відповідні закони.

За матеріалами прес-служба Івано-Франківської Архієпархії

Більше фото тут

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting