Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Скала-Подільська молилась за Надію Савченко Друк e-mail

Скала-Подільська молилась за Надію Савченко

9 березня Скала-Подільська долучилась до Всеукраїнського флешмобу "Молитва за Надію Савченко". Захід місцевого рівня ініціювала активна волонтерка, Світлана Онищук, а організацію молитовного заходу взяла на себе директор ЗОШ І-ІІІст., Наталія Дорож. Озвученням даного заходу зайнялось подружжя Кульчицьких Сергія і Наталії (завклубом). Молитва зібрала, в основному, учнів двох місцевих шкіл, які, у зв'язку з останніми подіями в Україні, виховуються у дусі патріотизму  взаємодопомоги на волонтерському рівні. Діти прийшли із плакатами на котрих зображено постать полоненої українки у Росії, Надії Савченко з закликами "#FreeSavchenko" ("Свободу Савченко"). Творчі роботи продовжують закликати до підтримки героїні в холі школи, щоб майоріла згадка сучасної Жанни Дарк, як про неї висловлювались присутні.

До слова, на згуртуванні людей, був запрошений голова Скалецької об'єднаної територіальної громади, Віктор Мирончук, також виступив координатор волонтерського руху проти війни «Воля-Борщів», Володимир Яворський. Історичний погляд висловила вчитель історії, Оксана Ундерко. Також свою думку про російське свавілля щодо України у особі Надії Савченко промовили учні двох шкіл: Іванна Притка та Софія Прокоп'юк. Про важливість підтримки наших військових говорила місцевий волонтер, Світлана Онищук. Також був зачитаний новий вірш про героїчну постать полоненої від активної жительки Скали-Подільської, Олесі Москавлюк.

Кульмінацією даного флешмобу була молитовна відправа, "Молебень за Надію Савченко, що у в'язниці перебуває", яку відслужив священик, о. Василь Германюк з вірянами: Іриною Івасєчко, Олесею Москавлюк та Богданом Збриським.

Завершився захід випусканням білого голуба, який уособлював бажану всім подію - зняття всіх обвинувачень та отримання волі для Надії...

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting