Богослужіння Навечір’я Богоявління в катедральному соборі Друк e-mail

Богослужіння Навечір’я Богоявління в катедральному соборі

18 січня 2016 р. Б. у свято Навечір’я Просвіщення, або іншими словами в свято Навечір’я Богоявління в катедральному соборі Верховних Апостолів Петра і Павла міста Чортків, правлячий єпископ Бучацької Єпархії УГКЦ - владика Дмитро Григорак, ЧСВВ очолив богослужіння, що передують великому святу Богоявління. Великі Царські Часи, Велика Вечірня з Літургією святого Василія Великого.

Після літургії владика Дмитро очолив Велике Освячення Води, води яку вірні беруть по своїх домівках, і споживають на святій Вечері, а в народі ще кажуть другий Cвятий Вечір або ж Щедрий Вечір. В кінці усіх богослужінь владика Дмитро благословив всіх присутніх та привітав з святом, що наступає.

д-н Володимир Равлюк
Прес-служба Бучацької Єпархії УГКЦ