Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Відпочинок молодіжної спільноти «Світло Життя» Друк e-mail

Відпочинок молодіжної спільноти «Світло Життя»

15 січня молодіжна спільнота «Світло Життя», що при парафії церкви Вознесіння Господнього у м.Чорткові, зі своїм духовним наставником о. Мар‘яном Лемчуком відправилися у передйорданські мандри.

Вирушили в дорогу о 8 ранку, розпочали подорож з спільної молитви. Спершу попрямували в Тернопіль, в ТРЦ «Подоляни». Дорогою не сумували – слухали цікаві розповіді о. Мар‘яна про європейську молодіжну зустріч Taizé у Валенсії. У «Подолянах» поснідавши, кожен знайшов для себе розваги: ковзани, більярд, боулінг, шопінг, мультфільми та фільми у 3D та 8D. Повеселившись, усі поїхали оглянути найбільшу шопку на Західній Україні при парафії Церкви св. ап. Петра, у якій служать брати францисканці. Опісля, ми вирушили до святого місця – Зарваниці. Тут отець Мар‘ян став для нас гідом і провів нам екскурсію по Маріїнському Духовному центру. Перед Чудотворним образом Зарваницької Матері Божої усі вознесли молитви до Богородиці. Також змогли побачити живу шопку.

Прямуючи додому – вечеряли бутербродами, які виявилися надзвичайно смачними. Поївши, ми прославляли новонародженого Ісусика колядками. Усі залишилися задоволеними!

Більше фото тут!

Олеся Вовк
голова спільноти “Світло життя”

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting