Шість телеканалів будуть ретранслювати Різдвяну трансляцію «Живого телебачення» Друк e-mail

Шість телеканалів будуть ретранслювати Різдвяну трансляцію «Живого телебачення»

Телеканали «5», «Перший», «ZIK», «Еспресо», «EWTN» та «112» будуть транслювати Різдвяні богослужіння з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Трансляцію організовує «Живе.ТБ»

6 січня, у Навечір’я Різдва Христового, о 17:00 «Живе.ТБ» розпочне пряму трансляцію Великого повечір’я з Литією. 7 січня, у день Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, о 0:00 розпочнеться пряма трансляція Різдвяної Архиєрейської Божественної Літургії.

Деякі телеканали будуть транслювати обидва богослужіння, деякі тільки Літургію. Деякі у прямому ефірі, деякі у запису. Про графік трансляцій довідуйтеся у програмі телепередач телеканалу, який ви маєте нагоду переглядати.

Департамент інформації УГКЦ