Єпарх Бучацький із пастирським візитом відвідав Мельницю–Подільську Друк e-mail

Єпарх Бучацький із пастирським візитом відвідав Мельницю–Подільську

27 грудня 2015 р. Б. преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архієрей Бучацької Єпархії УГКЦ із пастирським візитом відвідав парафію Архистратига Михаїла смт. Мельниця–Подільська.

Перед воротами храму численні вірні разом із місцевим духовенством з проханням про архієрейське благословення та щирими привітаннями зустрічали свого архієрея.

Після урочистої зустрічі Преосвященний владика Димитрій звершив Архієрейську Божественну Літургію та виголосив проповідь. В час проповіді владика звернув увагу вірних на місії християнина в сучасному світі та на завданні кожного із них прийти самими до Царства Небесного і привести своїх ближніх. Також владика Дмитро звернув увагу на те, що: «…саме багатство не є злом, а бідність не є чеснотою. Але злом є те, коли багатий – скупий і не виручить з біди свого ближнього…».

Архієрейські відвідини традиційно завершилися «многоліттям» та духовним гімном України «Боже, Великий, Єдиний…».

бр. Станіслав Б’ялковський