Через два місяці набуде чинності Парафіяльний правильник УГКЦ разом зі Статутами Друк e-mail

Через два місяці набуде чинності Парафіяльний правильник УГКЦ разом зі Статутами.

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав своїм Декретом проголосив Парафіяльний правильник УГКЦ разом зі Статутами парафіяльної пастирської та парафіяльної економічної рад, які затвердив Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в м. Івано-Франківську 31 серпня - 6 вересня 2015 року, і постановив впровадити його в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному веб-сайті УГКЦ.

Проголошення Декрету відбулося, згідно Канонів партикулярного права УГКЦ. Тим самим Декретом завершено передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков, задля духовного блага наших священнослужителів та мирян.

Департамент інформації УГКЦ