Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
У кожного своя дорога на Схід. Відбудеться прем'єрний показ документального фільму «Капелани» Друк e-mail

21 вересня о 19:00 в кінотеатрі «Україна» (вул. Городецького, 5) відбудеться прем'єрний показ документального фільму «Капелани».

Стрічка «Капелани» - спроба побачити війну в Україні очима священиків. Це чотири історії про тих, хто бореться за людські душі на передовій. У кожного з цих героїв свій шлях на схід.

Робота над фільмом тривала понад рік. Географія зйомок - від Закарпаття до Донбасу, а також Польща, Німеччина та Франція.

На презентацію запрошені представники духовенства, громадські діячі, діячі культури. Попередньо підтвердили свою присутність Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, Віце-прем’єр міністр з гуманітарних питань ‒ Міністр культури В’ячеслав Кириленко. Фільм представлять продюсер Павло Казанцев та автор Валентин Дігтяренко.

Під час прем’єри можна буде поспілкуватися з героями фільму – військовими капеланами, що несуть службу в зоні проведення АТО: отцем Любомиром Яворським, отцем Андрієм Зелінським, отцем Ігорем Федоришиним, отцем Іваном Ісаєвичем. Запланований кінопрокат та телевізійний показ.

Більше інформації про фільм на сторінці у Facebook: www.facebook.com/kapelany

Запрошуємо ЗМІ взяти участь у заході. Попередня акредитація у організаторів.

Контакти організаторів:

Остапенко Анна
лінійний продюсер
+38 067 915 13 54
+38 095 603 67 55
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting