Реколекції для священиків Бучацької єпархії у Зарваниці Друк e-mail

Реколекції для священиків Бучацької єпархії у Зарваниці

З благословення правлячого архієрея Бучацької Єпархії УГКЦ - Кир Дмитра Григорака, протягом вересня у Зарваниці проходитимуть реколекції для священиків нашої Єпархії. Темою цьогорічних реколекцій буде «жертовність священика».

Для першої групи священиків з 7 по 10 вересня реколекції проводив о. Йосафат Бойко, ВС.

«Насправді - це особливий час для кожного священика - розважати над священичим служінням, робити іспит сумління щодо особистого духовного життя і життя на парафії» - зазначив о. Йосафат.

В часі реколекцій священики також мали нагоду переглянути кілька фільмів про «ЖИВІ ПАРАФІЇ», які підготувала група Zhyve.tv на чолі з о. Ігором Яцівим.

Дані реколекції відбуватимуться в три етапи.

Прес-служба Бучацької Єпархії