Архієрейська Божественна Літургія в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Івано-Франківськ Друк e-mail

28 серпня в празник Успення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії Правлячий Архієрей Бучацької Єпархії - Дмитро Григорак, ЧСВВ очолив Архієрейську Божественну Літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що у м. Івано-Франківську.

Владиці Дмитру співслужив Владики Річарда Степана Семінака – Єпарх Чикаґський. Власне Владика Річард виголосив до вірних проповідь, в якій спочатку повчав про значення та місію Богородиці, а згодом про власне служіння в еміграції, а відтак поділився враженнями про участь в VI-сесії Патріаршого Собору.

Торжество традиційно закінчилося духовним гімном України «Боже великий єдиний…» та окропленням свяченою водою.