Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Члени Синоду єпископів УГКЦ помолилися до Святого Духа та склали присягу Друк e-mail

Члени Синоду єпископів УГКЦ помолилися до Святого Духа та склали присягу

30 серпня члени Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви перед початком робочих засідань, які розпочнуться завтра, молилися до Святого Духа. Молебень до Святого Духа показує духовну природу того зібрання, яке ми називаємо Синодом єпископів УГКЦ.

«Церква хоче цим підкреслити, що рішення, що їх прийматимуть єпископи, мають на меті здійснювати не людські, а Божі плани. Ми просили, щоб Бог дав нам мудрість шукати Його волі й силу здійснювати те, що Він від нас і від нашої Церкви хоче», – у своєму коментарі пояснив владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду єпископів УГКЦ.

Після Молебню єпископи склали присягу про нерозголошення інформації щодо осіб, а також усього того, що може зашкодити Церкві. За традицією, присягу зачитав найстарший за єпископською хіротонією присутній на Синоді владика. «Часом через необережні висловлювання може постраждати якесь добре діло чи особа. Може зазнати неслави кандидат на єпископа, який не був обраний», – пояснив для «Живого.ТБ» владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький.

Присягу про нерозголошення таємниці склали також священики та монахині, які під час Синоду виконують секретарські та організаційні функції.

Усі інші загальноцерковні питання, за словами Секретаря Синоду, будуть надбанням вірних. «Бо Синод не є якимось закритим зібранням. А це є зібрання людей, яким доручено провід у Церкві і які хочуть якнайкраще послужити Церкві та людям. Ми постійно будемо інформувати вірних про хід проведення Синоду», – запевнив владика Богдан.

Як ми повідомляли, від 30 серпня до 6 вересня 2015 року в Івано-Франківську триватиме Синод Єпископів УГКЦ. Головною темою Синоду буде «Парафіяльне душпастирство і новітні виклики».

Департамент інформації УГКЦ

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting