Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
листопада 2020

Понеділок, 30 листопада 2020

«Чуваймо, щоб щось подібне більше ніколи не допустити», - Владика Димитрій Друк Email

«Чуваймо, щоб щось подібне більше ніколи не допустити», - Владика Димитрій

В м. Чорткові 28 листопада 2020 р. Б., на міському кладовищі, біля пам’ятного хреста жертвам Голодомору, Владика Димитрій, ЧСВВ - єпарх Бучацький, очолив панахиду за замордованих під час Голодомору 1932-1933 років.

Read more...

«Допомагаймо одні одним переживати терпіння, у цей нелегкий час, молитвою, словом і ділом», - Владика Димитрій Друк Email

22 листопада 2020 р. Б. Владика Димитрій (Григорак),ЧСВВ - єпарх Бучацький, у співслужінні священників храму, очолив Архиєрейську Святу Літургію у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові.

Read more...


Четвер, 26 листопада 2020

«Зло немає сили над нами, якщо ми є з Богом», - Владика Димитро Друк Email

На Свято Архистратига Михаїла, під час Архиєрейської Святої Літургії, у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові, Владика Димитрій (Григорак) повчав: «Господь Бог перед нами створив ангелів, теж на свій образ і подобу, тільки не дав їм тіла. Частина ангелів відпала від Бога, бо захотіли діяти так, як вони знають. Архангел Михаїл став на чолі добрих ангелів, згідно книги Откровення, і переміг.

Read more...


П'ятниця, 20 листопада 2020

Освячення храму Святого Священномученика Йосафата в м. Чорткові Друк Email

Освячення храму Святого Священномученика Йосафата в м. Чорткові

15 листопада 2020 р. Б., Архиєрейську Божественну Літургію, з нагоди освячення храму Святого Священномученика Йосафата на парафії Новомучеників і Блаженних Українського Народу, в м. Чорткові, очолив Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький у співслужінні священнослужителів єпархії.

Read more...


Вівторок, 17 листопада 2020

«Люди, які шукають їжу у смітниках, - виклик для мене і кожного", - о. Андрій Лемчук Друк Email

«Люди, які шукають їжу у смітниках, - виклик для мене і кожного", - о. Андрій Лемчук

При Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові вже розпочалася акція «Нагодуй бідного», яку ініціював в УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Read more...

«Не будьмо копіями, будьмо самими собою і творімо любов», - Владика Димитрій Друк Email

«Не будьмо копіями, будьмо самими собою і творімо любов», - Владика Димитрій

11 жовтня 2020 р. Б., розважаючи над недільним Євангелієм, під час Архиєрейської Літургії в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові, Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький сказав: «Бачимо сьогодні як Господь збирав учнів до служіння Слова. Спочатку була проповідь, а потім було чудо примноження риб. Що було вирішальним: чудо чи проповідь? Ми не знаємо. Але ці два фактори були вирішальними, щоб рибалки лишили все і пішли за Ісусом. Що говорив Ісус, ми не знаємо. Коли всі були захоплені його Словом, Петро, на Слово Ісуса, закидає ще раз сіті. Саме тому , що спершу була проповідь, Петро закинув сіті. Слово вербальне і Слово діяльне. Будь-який лідер, крім того, що говорити, мусить робити. Але ті, що так багато людству обіцяють, чи готові померти за те, що говорять? Може і помирали. Але чи готові воскреснути? А Господь воскрес. Що обіцяє нам Господь? Ісус, через блаженства, обіцяє нам щастя вічне і навіть щастя тут . Якщо зійти в глибінь богослів'я, то все зрозуміємо. В молитві «Отче наш» все сказано».

Read more...


П'ятниця, 13 листопада 2020

Бучацька єпархія УГКЦ вже розпочала активно долучатися до акції: "Нагодуй бідного" Друк Email

Бучацька єпархія УГКЦ вже розпочала активно долучатися до акції: "Нагодуй бідного"

Блаженніший Святослав, під час Форуму соціального служіння УГКЦ «Соціальне служіння людині», який відбувся 3 жовтня 2020 р., проголосив акцію «Нагодуй бідного», яка проходитиме в усіх парафіях нашої Церкви. Акція проходитиме в рамках відзначення Всесвітнього Дня убогих та буде безстроковою. Метою цієї акції є допомогти продуктами потребуючим, а саме: особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, людям з інвалідністю та тим, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Read more...


Понеділок, 09 листопада 2020

«Ми - християни не маємо права опустити руки, особливо в теперішні нелегкі часи», - Владика Теодор Друк Email

«Ми - християни не маємо права опустити руки, особливо в теперішні нелегкі часи», - Владика Теодор

На Архиєрейській Літургії, з нагоди свята Великомученика Димитрія, 8 листопада 2020 р. Б., у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла м. Чорткова, разом з Владикою Димитрієм Григораком, ЧСВВ - єпархом Бучацьким, молилися: Владика Іван Кулик, єпарх Кам'янець-Подільський, Владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський та священники єпархії разом з вірними.

Read more...


Неділя, 08 листопада 2020

Вітання з іменинами Друк Email

Преосвященний Владико Димитріє, в день Ваших іменин прийміть найщиріші вітання від імені Єпархіального управління, духовенства та всіх вірних Бучацької єпархії УГКЦ.

Нехай добрий Бог обдаровує Вас міцним здоров’ям, душевним спокоєм, радістю від можливості служіння у Христовому винограднику.

Бажаємо Вам, вдивляючись в чесноти великомученика Димитрія, Вашого небесного покровителя, бути для нас прикладом до наслідування.

Нехай у цьому Вам допоможе Пресвята Богородиця на многії і благії літа!

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting