Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
серпня 2020

Субота, 29 серпня 2020

«Хіба можемо сумувати, коли о. Григорій перейшов до місця, де немає смутку і печалі?», - Владика Іриней Білик, ЧСВВ Друк Email

«Хіба можемо сумувати, коли о. Григорій перейшов до місця, де немає смутку і печалі?», - Владика Іриней Білик, ЧСВВ

Священичий парастас за упокій душі митрофорного протоієрея отця Григорія Полоза очолив Преосвященний Владика Іриней (Білик), ЧСВВ - Єпископ Канонік Римської Папської Базиліки Santa Maria Maggiore у співслужінні священнослужителів Бучацької єпархії УГКЦ.

Read more...


П'ятниця, 28 серпня 2020

Співчуття Друк Email

співчуття

З великим сумом повідомляємо, що сьогодні зранку, 28 серпня 2020 р. Б. в празник Успення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, після важкої хвороби, упокоївся в Бозі, на 55-му році життя, отець митрат Григорій Полоз.

Read more...


Четвер, 27 серпня 2020

«Маючи славу Божу, можемо казати: «Слава Україні!», - о. Андрій Лемчук, парох Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові Друк Email

«Маючи славу Божу, можемо казати: «Слава Україні!», - о. Андрій Лемчук, парох Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові

З нагоди Дня Незалежності України 24 серпня 2020 р. Б. в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові священники разом з вірними на Святій Літургії дякували Богові за незалежність України, а також випрошували потрібних ласк для українців.

Read more...


Середа, 26 серпня 2020

Святкування 20-ти річного ювілею Бучацької єпархії УГКЦ Друк Email

Святкування 20-ти річного ювілею Бучацької єпархії УГКЦ

З нагоди 20-ти річного ювілею створення Бучацької єпархії УГКЦ 23 серпня 2020 р. Б. Архиєрейську Святу Літургію очолив Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василій Семенюк у співслужінні Владики Йосафата (Говери), Владики Івана (Кулика) та священників єпархії у Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Бучача.

Read more...


Четвер, 20 серпня 2020

«Ми теж можемо йти тою дорогою, якою йшов Ісус», - Владика Димитрій Друк Email

«Ми теж можемо йти тою дорогою, якою йшов Ісус», - Владика Димитрій

Святу Літургію у монастирі отців Василіян в м. Чорткові, 19 серпня 2020 р. Б., з нагоди храмового свята Преображення ГНІХ, у співслужінні отців Василіян, очолив Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький.

Read more...


П'ятниця, 14 серпня 2020

«Коли молимось за волю Господню, то, крім добра, нічого з нами не станеться», - Владика Димитрій Друк Email

«Коли молимось за волю Господню, то, крім добра, нічого з нами не станеться», - Владика Димитрій

Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький в неділю, 9 серпня 2020 р. Б. очолив Святу Літургію у Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Бучачі.

Read more...


Середа, 12 серпня 2020

«Помічаймо те, що Бог є з нами», - Владика Стефан Сус Друк Email

«Помічаймо те, що Бог є з нами», - Владика Стефан Сус 

9 серпня 2020 р. Б. з благословення Владики Димитрія Григорака, єпарха Бучацького, до села Увисли, що на Гусятинщині, прибув з Києва Владика Стефан Сус, наймолодший єпископ УГКЦ, куріяльний єпископ Глави УГКЦ, голова пасторально-місійного відділу УГКЦ.

Read more...


Вівторок, 11 серпня 2020

«Просімо, щоб Господь дав нам духа і віру пророка Іллі», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький УГКЦ Друк Email

«Просімо, щоб Господь дав нам духа і віру пророка Іллі», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький УГКЦ

Владика Димитрій (Григорак) під час Святої Літургії в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла, вияснюючи Євангеліє, сказав:

Read more...


Понеділок, 03 серпня 2020

БЛАГОДІЙНА КУХНЯ «П’ЯТЬ ХЛІБІВ» Друк Email

БЛАГОДІЙНА КУХНЯ «П’ЯТЬ ХЛІБІВ»

Наша Церква завжди приділяла велику увагу соціальному служінню, яке є дієвим виявом любові до ближнього та християнського милосердя, символом живої віри. Сам Христос закликає кожного християнина до опіки над потребуючими, ототожнюючи себе з ними: «Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли; нагий, і ви мене одягли; хворий, і ви навідались до мене; у тюрмі був, і ви прийшли до мене» (Мт. 25, 35-36). Натхненні прикладом митрополита Андрея Шептицького, зусиллями якого у співпраці з парафіяльними громадами були засновані дитячі садочки, сиротинці, народні школи, шпиталі, продовжуючи його справу парафії Бучацької єпархії ведуть активну харитативну діяльність, здійснюючи соціальне служіння через реалізацію соціальних проектів, роботу парафіяльних благодійних організацій і спільнот. Благодійна кухня «П’ять хлібів» - один з таких проектів , недавно розпочав свою роботу у Заліщицькому деканаті на парафії Покрови Пресвятої Богородиці м.Заліщики. За ініціативи пароха о.Івана Сендзюка парафіяльна громада взяла участь у конкурсі соціальних проектів «Soup Kitchen - Благодійна кухня», який проводила Благодійна організація «Львівська Освітня Фундація» та стала одним з двадцяти переможців, які отримали невеликий грант. Допомога благодійної кухні передбачена для різних категорій потребуючих осіб, сімей, що сьогодні знаходяться у складних життєвих обставинах.

Read more...

«Відновлюючи хресні обіти, утвердімся у своїй вірі», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький Друк Email

«Відновлюючи хресні обіти, утвердімся у своїй вірі», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький

На свято Володимира Великого Преосвященний Владика Димитрій у храмі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові очолив Святу Літургію.

Read more...

Сторінка 1 з 2
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting