Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 12 березня 2020
Рекомендації для вірних і духовенства Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та митрополії з приводу небезпеки поширення коронавірусної інфекції Друк Email

12032004 

Дорогі в Христі брати і сестри!

Звертаюся до вас через пандемічну ситуацію поширення вірусу COVID-19, що викликає занепокоєння у цілому світі. Пам’ятаймо, що християнин є тим, хто найменше піддається паніці, оскільки свідомий, що людське життя протікає не у координатах випадковостей, а у просторі волі Божої, позначеної Його присутністю, Його опікою та Його любов’ю. Наш Господь Ісус Христос навчав своїх учнів словами: «Хіба п’ять горобців не продаються за два шаги? А ні один з них не забутий у Бога. Ба навіть і волосся на голові у вас все пораховане. Не бійтеся…» (Лк. 12, 6-7).

Read more...

Коронавірус: Коментар Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ Друк Email

Коронавірус: Коментар Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ

«Молімося за тих, хто захворів, за тих, хто найбільш вразливий до цього вірусу, а також за працівників охорони здоров’я, адже вони перебувають «на передовій», найбільше ризикують своїм життям заради безпеки і здоров’я українського суспільства», — закликає Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, реагуючи на останні події, пов’язані з розповсюдженням вірусу COVID-19.

Read more...

У Зарваниці відбулася І сесія митрополичого синоду Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ Друк Email

 У Зарваниці відбулася І сесія митрополичого синоду Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ

10 березня 2020 р. Б., у Марійському духовному центрі Зарваниці відбулася перша сесія митрополичого синоду Тернопільсько-Зборівської митрополії УГКЦ. У засіданні, які відбулося під головуванням архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, взяли участь єпископи митрополії: владика Дмитро Григорак, єпарх Бучацький, владика Іван Кулик, єпарх Кам’янець-Подільський, владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський.

Read more...

Театралізована Хресна Дорога в м. Чорткові Друк Email

Театралізована Хресна Дорога в м. Чорткові

На запрошення Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла за участю членів ТУСК "Обнова" з м. Івано-Франківська та братів-семінаристів з ІФДС
8 березня 2020 р. Б. відбулася театралізована Хресна Дорога вулицями м. Чорткова.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting