Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
квітня 2019

Вівторок, 30 квітня 2019

«Христос воскрес! І це не віртуальна ілюзія, а реальне життя з Христом і у Христі», - Владика Дмитро (Григорак) Друк Email

28 04 19 2

Архиєрейську Божественну Літургію у свято Воскресіння Христового 28 квітня 2019 р.Б. очолив владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові.

Read more...


Неділя, 28 квітня 2019

Виставлення Плащаниці в м.Чорткові Друк Email

26 04 19 1

В Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла в м. Чорткові у Велику п’ятницю, 26 квітня 2019 р.Б., духовенство та вірні на чолі з владикою Димитрієм (Григораком), єпархом Бучацьким мали нагоду молитися Царські часи та Вечірню з виставленням Плащаниці.

Read more...

"Він не їхав на коні, як пан, а навмисне вибрав осля", - вл. Дмитро, з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим Друк Email

21 04 19 1

21 квітня 2019 р.Б, Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим очолив Преосвященний Владика Димитрій (Григорак), Єпарх Бучацький.

Read more...

Роздуми о. д-ра Мирослава Думича над святом Воскресіння ГНІХ (Пасха Христова) Друк Email

28 04 19 1

«Христос воскрес із мертвих,

смертю смерть подолав,

і тим, що в гробах, життя дарував»

(Тропар Пасхи).

Дорогі брати і сестри! Віра та християнське життя ґрунтується на воскресінні Ісуса Христа. Ця подія є джерелом першої християнської благовісти, яку візантійська Церква проголошує у пасхальному привітанні: «Христос Воскрес! – Воістину Воскрес» Первісне християнство не знало інших празників, окрім Пасхи – воскресіння Христа.

Read more...

КАТЕДРАЛЬНИЙ СОБОР ВЕРХ. АПП. ПЕТРА І ПАВЛА РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ Друк Email

Неділя Пасхи. Воскресіння Христове.
Великдень
(28 квітня)

24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія
10.00 – Божественна Літургія

Read more...

«Мудра жінка – успішний чоловік!» – тренінг для жінок-християнок у Скалі-Подільській Друк Email

19 04 19 1

Завершення робочого тижня, 19 квітня 2019 р.Б., було надзвичайно цікавим для жінок смт. Скали-Подільської та гостей. Вечір п’ятниці став насиченим пізнавальною інформацією для християнок, які зібрались на тренінг під назвою «Мудра жінка – успішний чоловік!».

Read more...


Субота, 27 квітня 2019

«В цей важливий час даймо людям надію!», - Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький Друк Email

«В цей важливий час даймо людям надію!», - Владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький

Сьогодні такий час, дорогі отці, який вимагає від кожного з нас ще більшого служіння не собі, а іншим. Маємо подавати людям надію. Ми знаємо, що з нами буде Господь, а з людьми будемо ми. Ми маємо давати їм свого духа: духа миру, любові, радості, покори. Ми є покликані до любові, а значить до воскресіння. Це є дорога переможця, яка йде через терпіння. Ми є слуги непотрібні, робимо те, що повинні робити. Маємо освячувати себе і інших Святими Тайнами, і власним життєвим прикладом, і це є дуже важлива річ. Ми є відповідальні за себе, і за інших.

Read more...

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ Друк Email

Неділя Пасхи. Воскресіння Христове
Великдень
(28 квітня)

24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія
10.00 – Божественна Літургія

Read more...

Великоднє послання Владики Димитрія (Григорака), ЧСВВ, 2019 р. Б. Друк Email

Всесвітлішим і високопреподобним отцям, преподобним монахам і монахиням, дорогим братам і сестрам.

«Воскресіння день! Просвітімся торжеством, і одні одних обнімімо, та скажімо: Браття! І тим, що ненавидять нас, простім все з Воскресінням,…» (Стихира Пасхи)

Христос Воскрес!

В цьому році святкування Пасхи, найбільшого християнського свята в церковному році, співпало з драматичним періодом виборів глави держави. Ми пережили кілька хвилюючих тижнів передвиборчої боротьби, які змусили переживати всю країну. Вибори завершилися. Комусь вони принесли радість перемоги, а комусь розчарування. Це – реальність нашого сьогодення. Вибори завершились, але життя продовжується. Відразу після виборів ми ввійшли в іншу реальність – в літургійну реальність Страсного тижня і Воскресіння Христового. Це особливий період церковного року, в якому ми входимо в таїнство страстей, смерті і Воскресіння Спасителя. Ці події мають вплив як на долю всього людства, так і на наше життя. Церква пропонує доторкнутися до ран Спасителя, йти з Ним по хресній дорозі, стояти під Його Хрестом, щоб ввійти в радість Його воскресіння, розділити і прийняти воскреслого Господа у своє життя, і дозволити Йому вести нас за Собою.

Read more...

ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ АРХИЄПИСКОПА І МИТРОПОЛИТА ВАСИЛІЯ СЕМЕНЮКА НА 2019 РІК БОЖИЙ Друк Email

Преосвященні владики, всесвітліші і всечесніші отці, преподобні брати і сестри у монашестві, любі брати семінаристи, дорога родино вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, Кам’янець-Подільської єпархії та всієї нашої митрополії!

«Мироносиці жінки, рано-вранці прийшовши до гробу Життєдавця,
знайшли ангела, що сидів на камені, а він, провістивши їм, так мовив:
Чому шукаєте живого між померлими? Чому оплакуєте у тлінні Нетлінного?
Ідіть, і проповідуйте його учням» (Стихира Пасхи).

Христос воскрес! Воістину воскрес!

«Марія Магдалина прийшла до гробниці ранесенько, як ще не розвиднілось». (Ів. 20,1) Так описує євангелист зворушливу любов до Ісуса жінок-мироносиць великоднього світанку, а особливо любов Марії Магдалини. Рано на світанку вони ідуть до гробу, щоб упорядкувати його, бо Великої П’ятниці був поспіх – навіть не обмили тіла Ісуса. Ці жінки були відважними – не боялися вояків, які стерегли гріб, чи юдеїв, які були вороже наставлені до Ісуса. Виглядає, що слабші фізично жінки-мироносиці випереджують у любові до Ісуса сильних мужчин – апостолів. Нічого незвичного, бо у цих жінок серце випереджує розум. Чи не це стало причиною, що саме їм найперше об’являється Воскреслий?

Read more...

Сторінка 1 з 2
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting