Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
жовтня 2019

Вівторок, 22 жовтня 2019

"Ми повинні врятувати сім'ю, як колись сім'я врятувала Церкву в період переслідування " - Глава УГКЦ на форумі cоціального служіння сім'ї Друк Email

"Ми повинні врятувати сім'ю, як колись сім'я врятувала Церкву в період переслідування "-Глава УГКЦ на форумі cоціального служіння сім'ї

Такими словами Блаженніший Святослав звернувся до усіх присутніх, на відкритті Всеукраїнського форуму соціального служіння сім’ї, який проходив у суботу 12 жовтня 2019 р.Б.у м.Києві. Організаторами заходу є відділ соціального служіння УГКЦ спільно з Карітасом України та БО "Львівська освітня фундація".

Read more...


Середа, 16 жовтня 2019

День катехита в Бучацькій єпархії УГКЦ Друк Email

День катехита в Бучацькій єпархії УГКЦ

Єпархіальна зустріч катехитів Бучацької єпархії УГКЦ відбулася 5 жовтня 2019 р. Б., з нагоди Дня катехита, в приміщенні єпархіального управління в м. Чорткові.

Read more...

18 жовтня - День всесвітньої дитячої молитви на вервиці Друк Email

18 жовтня - День всесвітньої дитячої  молитви на вервиці

«Мільйон дітей моляться вервицю» – під таким гаслом, 18 жовтня 2019 р. Б. пройде всесвітня молитва дітей на вервиці, яку започатковує Святіший Отець Папа Франциск.

Read more...


Субота, 05 жовтня 2019

У Скалі-Подільській, що на Тернопільщині, дітей урочисто посвятили у лави Вівтарної та Марійської дружини Друк Email

У Скалі-Подільській, що на Тернопільщині, дітей урочисто посвятили у лави Вівтарної та Марійської дружини

Гарну традицію відродив у 2011 році священник отець Василь Германюк на парафії церкви, що у Скалі-Подільській, Борщівського району на Тернопільщині.

Read more...

Освячення духовного комплексу в с. Свидова Друк Email

Освячення духовного комплексу в с. Свидова

29 вересня 2019 р. Б. в неділю після Воздвиження Чесного Хреста Господнього, у с. Свидова Улашківського деканату, в храм Перенесення Мощей Святого Миколая, на урочисту Божeствeнну Літургію прибув Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ - Єпарх Бучацький, якому співслужили священнослужителі із сусідні парафій.

Read more...

Відновлена стара церковця знову приваблює своїм древнім виглядом Друк Email

Відновлена стара церковця знову приваблює своїм древнім виглядом

Вже 389 років у місті Копичинцях церква Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста є духовним центром нашого краю. Цьогорічний празник був особливим. 27 вересня на подвір’ї старовинного дерев’яного храму зібралось багато людей. Прибули священники усіх конфесій з навколишніх парафій.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting