Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 28 вересня 2017
ВІХАМИ ІСТОРІЇ ВАСИЛІЯНСЬКОГО ЧИНУ Друк Email

ВІХАМИ ІСТОРІЇ ВАСИЛІЯНСЬКОГО ЧИНУ

наукова академія
(м. Бучач, 26.09.2017 р.Б.)

У рамках Ювілейних святкувань 400-ліття Василіянського Чину св. Йосафата, 26-го вересня, у м. Бучачі сталася для місцевих жителів знаменна подія. У цей сонячно-золотий осінній день, за ініціативи василіянських ченців Хрестовоздвиженського монстиря та доброму сприянню місцевої влади, в Актовому залі Міської ради відбулася Наукова академія під назвою: «Віхами історії Василіянського Чину». Наукову академію урочисто відкрив своїм благословенним словом – Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ, а відтак, з вітальним словом до всіх учасників та гостей наукової конференції звернувся Міський голова міста Бучача – Йосиф Мосціпан та Ігумен місцевого Хрестовоздвиженського монастиря отців василіян – Теодор Нагорняк, ЧСВВ. В Актовому залі були також присутні: Голова Бучацької РДА – Віталій Бебих та Голова Бучацької районної ради – Віталій Фреяк.

Read more...

Роздуми о. д-ра Мирослава Думича на Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього Друк Email

Роздуми о. д-ра Мирослава Думича на Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього

«Мене ж не доведи, Боже, чимсь хвалитися,
як тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа,
яким для мене світ розп’ятий, а я - світові»
(Гал. 6, 14).

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати і сестри! Празник Воздвиження Чесного Хреста належить до дуже старовинних празників, але, як історія знайдення св. Хреста, так і історія установлення празника, покриті серпанком різних легенд і нелегко тут відрізнити історичну дійсність від звичайної побожної легенди.

Read more...

Ювілейні святкування у Бучацькому монастирі Друк Email

Ювілейні святкування у Бучацькому монастирі

З 22 по 27 вересня отці василіяни Бучацького монастиря проводили заходи, присвячені 400-літньому ювілею ЧСВВ. Завершились святкування на храмовий празник Воздвиження Чесного Хреста.

Read more...

Школа Християнського Аніматора у Чорткові Друк Email

Школа Християнського Аніматора у Чорткові

Формаційний аспект

Передбачає підготовку аніматорівi для апостольської діяльності з дітьми та молоддю під час літніх таборів, а також під час катехитичної праці на парафіях протягом року, що дасть можливість покращити рівень і якість душпастирської діяльності.

Read more...

«МАПа» допомагає священикам Друк Email

«МАПа» допомагає священикам

За останні роки світ дуже змінився. Особливо «світ» дітей та молоді. Сучасні технології та засоби комунікації вже глибоко проникли в наші сім’ї, в наше суспільство.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting