Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
П'ятниця, 01 вересня 2017
Свято першого дзвоника 2017 в Бучацькому колегіумі Друк Email

Свято першого дзвоника 2017 в Бучацькому колегіумі

Закінчилося тепле літо, а разом з ним і шкільні канікули. Настав День знань — 1 вересня, який зібрав школярів і студентів з усіх куточків України. Не оминув він і наш навчальний заклад. Це день особливий — свято зустрічі з колегіумом, зі своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких Першовересень — не просто свято, а початок нового життя у колегіантській родині. Це учні, які переступили поріг колегіуму вперше. А їх цьогоріч — 44.

Read more...

Роздуми о. д-ра Мирослава Думича на 13-ту неділю по Зісланні Святого Духа (Мт. 21, 33-42) Друк Email

Роздуми о. д-ра Мирослава Думича на 13-ту неділю по Зісланні Святого Духа (Мт. 21, 33-42)

«Камінь, що відкинули будівничі,
став каменем наріжним?
Від Господа це сталось
і дивне воно в очах наших»
(Мт. 21, 42).

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати і сестри! Ісус Христос у притчі про злих виноградарів розповідає, що один господар насадив виноградник , найняв виноградарів доглядати його, а сам відійшов. Коли ж настала пора вино збору, послав слуг своїх до виноградарів, щоб узяти від них плоди, що належать йому. Та виноградарі, схопивши слуг його, - кого побили, кого вбили, кого ж укаменували. Тоді він послав інших слуг, ще більше від перших, але виноградарі зробили й з ними те саме. Наприкінці послав до них свого сина в надії, що матимуть пошану до нього. Та виноградарі взяли його сина, вивели геть з виноградника й убили. Потім Ісус Христос запитує: «Отож, коли прибуде господар виноградника, то що зробить з тими виноградарями?» «Лютих люто вигубить, відповіли йому, - а виноградник віддасть іншим виноградарям, що будуть давати йому плоди його своєчасно» (пор. Мт. 21, 33-42). Ісус Христос закінчив цю притчу словами: «Чи в Письмі не читали ви ніколи: Камінь, що відкинули будівничі, став каменем наріжним? Від Господа це сталось і дивне воно в очах наших» (Мт. 21, 41) . Виноградник, про який говорить Ісус Христос, - це наш світ. Господар, який насадив виноградник, - це сам Господь Бог. Виноградарі, що винайли виноградник, - це всі ті люди, котрі жили, живуть і будуть жити на цьому світі. Отже, всі ми належимо до виноградарів. Господь Бог, справжній власник виноградника нашого світу, по праву вимагає свого. Частка, яка належить Богу, - це визнання його за нашого Сотворителя, Спасителя та за єдиного нашого Господа.

Read more...

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ Друк Email

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

13-та неділя після Зіслання Святого Духа.
Св. ап. Тадея. Св. ап. Васси
(3 вересня)

8.00 – Утреня 9.30 – Вервиця
10.00 – Божественна Літургія
13.00 – Божественна Літургія
17.30 – Божественна Літургія

Read more...

В Бучацькій єпархії українська та іспанська молодь провела духовний табір Друк Email

В Бучацькій єпархії українська та іспанська молодь провела духовний табір

У 2011 році кожен учасник Світових Днів Молоді в Мадриді отримав тонку книгу «YOUCAT» - молодіжний катехизм католицької церкви. Катихизм для молоді містить відповіді на понад 500 питань, які найбільше цікавлять молодих людей. Вони супроводжуються численними цитатами, фотографіями та ілюстраціями. Ця книга стала бестселлером у багатьох країнах.

Read more...

«Єдність з Богом – запорука духовного виховання молоді» Друк Email

«Єдність з Богом – запорука духовного виховання молоді»

29 серпня 2017 р. Б. в приміщені Бучацької єпархії єпархіального управління відбулося чергове переднавчальне районне метод об`єднання вчителів основ християнської етики.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting