Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Неділя, 04 червня 2017
Патріарх Філарет у Патріаршому соборі відслужив Панахиду за світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Друк Email

Патріарх Філарет у Патріаршому соборі відслужив Панахиду за світлої пам’яті Блаженнішого Любомира

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ Панахиду за новопредставленим Блаженнішим Любомиром.

Read more...


Глава УГКЦ на свято П’ятидесятниці: Блаженніший Любомир є даром Духа Святого для Українського народу Друк Email

Глава УГКЦ на свято П’ятидесятниці: Блаженніший Любомир є даром Духа Святого для Українського народу

Любомир відходить, але водночас залишиться ще ближчим і доступнішим кожному з нас. Завтра ми складемо його мощі в крипту цього Собору, але ця крипта буде відкрита 24 години на добу. Кожен з нас в моменти сумніву, потреби матиме можливість прийти і молитися разом з Любомиром. Давайте, в сьогоднішній день П’ятидесятниці дамо собі слово ніколи не залишити Любомира самотнім у крипті.

Read more...


До Києва приїде особистий посланець Папи Римського для участі в похоронних богослужіннях світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Друк Email

До Києва приїде особистий посланець Папи Римського для участі в похоронних богослужіннях світлої пам’яті Блаженнішого Любомира

Папа Франциск призначив особистого посланця для участі в похоронних богослужіннях світлої пам’яті Блаженнішого Любомира. Архиєпископ Циріл (Василь), Секретар Конгрегації Східних Католицьких Церков, сьогодні, 4 червня, приїде до Києва.

Read more...


Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting