Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 01 червня 2017
Співчуття Папи Франциска з приводу відходу до вічності Блаженнішого Любомира Гузара Друк Email

01 06 17 4Папа Франциск написав телеграму співчуття на ім’я Блаженнішого Святослава Шевчука, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, з приводу відходу до вічності Блаженнішого Любомира Гузара. В ній читаємо: Read more...


Офіційна заява Блаженнішого Святослава з приводу смерті Блаженнішого Любомира Друк Email

01 06 17 3

1 червня о 10:00, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звернувся із офіційною заявою з приводу смерті Блаженнішого Любомира (Гузара).

Read more...

1 червня 2017 року, о 10.00, Блаженніший Святослав зробить офіційну заяву з приводу смерті Блаженнішого Любомира Друк Email

1 червня 2017 року, о 10.00, Блаженніший Святослав зробить офіційну заяву з приводу смерті Блаженнішого Любомира

Повідомляємо представників ЗМІ про те, що завтра, 1 червня 2017 року, о 10.00 у Патріаршому соборі Воскресіння Христового (вул. Микільсько-Слобідська, 5, м. Київ) Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, зробить офіційну заяву з приводу смерті Блаженнішого Любомира (Гузара). Також буде повідомлено розпорядок похоронних богослужінь.

Read more...


ПОМЕР БЛАЖЕННІШИЙ ЛЮБОМИР Друк Email

010617

31 травня 2017 року, о 18:30, на 85-му році життя після важкої недуги відійшов до вічності Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.

Преосвященний владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ, Єпарх Бучацький, духовенство і вірні єпархії висловлюють велику скорботу і єднаються у спільній молитві за упокій душі великого Архиєрея і вірного Слуги Церкви Христової. Вічная пам’ять!

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting