Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Середа, 03 травня 2017
ДОРОГА ДО ЛЮБОВІ Друк Email

ДОРОГА ДО ЛЮБОВІ

Дивовижні вихідні пережили учасники V зустрічі іспанської молоді з українською, яка відбулася в національному природному парку «Дністровський каньйон», а саме – в урочищі «Червоне». Тут, серед великого розмаїття трав, кущів та дерев, у самому серці урочища, в дитячому оздоровчому таборі "Ромашка" відбулися реколекції на тему «Дорога до Любові».

Read more...

Владики Синоду УГКЦ: «Об’явлення» с. Марії Баран, які поширює о. Планчак суперечать вірі та навчанню Церкви і монашій традиції» Друк Email

Владики Синоду УГКЦ: «Об’явлення» с. Марії Баран, які поширює о. Планчак суперечать вірі та навчанню Церкви і монашій традиції»

Із 2004 року в двох монастирях УГКЦ – Святого Теодора Студита, що знаходиться в с. Колодіївка Підволочиського р-ну Тернопільської обл., та Введення в храм Пресвятої Богородиці, що в с. Великі Бірки Тернопільського р-ну Тернопільської обл., поширювалися для богопосвячених осіб і мирян т. зв. «об’явлення» і «послання».

Read more...


Піша проща «Матерів у Молитві» до Улашківського монастиря Друк Email

Піша проща «Матерів у Молитві» до Улашківського монастиря

Read more...

27 травня - перший Всеукраїнський з'їзд Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці Друк Email

27 травня - перший Всеукраїнський з'їзд Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці Read more...


Храмовий празник в сестер Мироносиць Друк Email

Храмовий празник в сестер Мироносиць

30 квітня 2017 р. Б, в Неділю мироносиць, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ із душпастирським візитом відвідав генеральний дім Згромадження Сестер Мироносиць, що в м. Івано-Франківську.

Read more...


Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting