Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
П'ятниця, 14 квітня 2017
Послання Блаженнішого Cвятослава до священиків на Великий четвер Друк Email

13 04 17 2

Дорогі співбрати у священстві!
Цього року знову, подібно як учні Христові на Тайній вечері, засядемо з нашим Божественним Спасителем у цей святий день при Його таїнственній трапезі. Сьогодні ще раз переживатимемо упокорення перед нами нашого Учителя і Господа на вмиванні ніг та радітимемо даром Його Священства. Входячи таким чином у Його страсті та очікуючи Його славного воскресіння, споглядаючи Його служіння та крайнє приниження, щоб вилікувати наші рани, запрошую вас роздумати над одним із найважливіших Таїнств Христової Церкви, яке доручене нам нашим Господом, а саме над Покаянням, Святою Сповіддю, Таїнством зцілення та відпущення гріхів, яке ми отримали ціною Його святої Крові.

Read more...

«Важливо, щоб наша віра в Бога була дієвою і видимою», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький Друк Email

13 04 17 1Вечірню з Літургією св. Василія Великого та Чин умивання ніг в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла очолив владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький у співслужінні отців- василіян та духовенства Бучацької єпархії УГКЦ.

Read more...

Передсвяткові духовні реколекції Друк Email

12 04 17 3Передсвяткові духовні реколекції відбулися у храмі Успіння Пресвятої Діви Марії за участю учителів, просвітян. Проректор вищої духовної семінарії імені ісповідника віри патріарха Йосипа Сліпого доктор філософії о. Михайло Пастух розповів присутнім про власні дослідження духовної поезії Тараса Шевченка.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting