Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
лютого 2017

Понеділок, 27 лютого 2017

Що маємо знати про храм і богослужіння? Божественна Літургія. Антифони Друк Email

Що маємо знати про храм і богослужіння? Божественна Літургія. Антифони

Царство Боже є сповненням усіх пророцтв та обітниць Старого Завіту. Щоб нині повніше зрозуміти й прийняти Царство, ми пригадуємо ті пророцтва й обітниці, співаючи вірші псалмів, де про них сказано, упереміж із приспівами, у яких висловлено сповнення цих обітниць у Христі.

Read more...

Великопосні реколекції в Савелівці Друк Email

Великопосні реколекції в Савелівці

Великопосні реколекції отця-екзорциста Яна Білецького у Єпархіальному відпустовому місці Савелівка біля чудотворної ікони Богородиці

«Зцілює Бог, а я є лише інструментом в Його руках».
о. Ян Білецький.

Священик, наділений Гос­поднім даром, горне під покров своїх цілю­щих молитов усіх, хто приймає до свого серця Христа, хто шукає помочі у Всевишнього.
"... Одному бо дається слово мудрості; іншо­му, згідно з тим самим Духом, слово знання; іншому віра в тому ж Дусі; іншому сила творити чуда..." (І Кор. 12).

Read more...

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ Друк Email

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ

Понеділок (27 лютого)
Початок Великого Посту. Строгий піст. Прп. Авксентія. Переставлення прп. Константина Філософа, у монахах Кирила, учителя слов’янського.
Прп. Мирона, пустинника, чудотворця

8.00 –Божественна Літургія, Вервиця
17.30 – Велике повечір’я з каноном св. Андрея Критського

Read more...


Неділя, 26 лютого 2017

Послання Папи Франциска на Великий Піст 2017 Друк Email

 Послання Папи Франциска на Великий Піст 2017

Дорогі брати й сестри,

Великий Піст – це новий початок, дорога, що веде до надійної мети: до Пасхи Воскресіння, до перемоги Христа над смертю. Цей період завжди звертається до нас із наполегливим запрошенням до навернення: християнин покликаний повернутися до Бога «усім своїм серцем» (Йоіл 2,12), щоб не вдовольнятися пересічним життям, але зростати у приязні з Господом. Ісус – вірний друг, який ніколи нас не залишає, бо навіть тоді, коли грішимо, терпеливо очікує на наше повернення до Нього і цим очікуванням виявляє Своє бажання простити (пор. проповідь з 8 січня 2016).

Read more...


П'ятниця, 24 лютого 2017

В Чорткові школярі зустрілися з монахами Друк Email

В Чорткові школярі зустрілися з монахами

З 14 по 22 лютого 2017 р. Б. у школах №5, №7, та Інтернаті м. Чорткова відбулися зустрічі старшокласників з монахами - людьми, які присвятили своє життя Богові.

Read more...


Четвер, 23 лютого 2017

Ватикан закликав зберігати цілісність та непорушність кордонів України Друк Email

Ватикан закликав зберігати цілісність та непорушність кордонів України

Постійний представник Ватикану в ООН архиєпископ Бернардіто Ауса звернувся 21 лютого до голови ООН. У зверненні постійний спостерігач Апостольського Престолу при ООН підтверджує солідарність Ватикану «з усіма народами, що страждають від усіляких конфліктів та агресій, включаючи так звані гібридні війни та заморожені збройні конфлікти».

Read more...


Вівторок, 21 лютого 2017

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту Друк Email

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства до вірних Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Великого посту.

Read more...

Владики УГКЦ просять під час Великого посту покаятися з тяжких гріхів: абортів, алкоголізму, зловживання владою… Друк Email

Владики УГКЦ просять під час Великого посту покаятися з тяжких гріхів: абортів, алкоголізму, зловживання владою…

Єпископи Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ напередодні Великого посту в своєму Посланні до вірних УГКЦ нагадують про час покаяння.

Read more...


Неділя, 19 лютого 2017

«Великого бажайте»: Глава УГКЦ з єпископами в Києві вшанував пам'ять патріарха Йосифа та Героїв Небесної сотні Друк Email

«Великого бажайте»: Глава УГКЦ з єпископами в Києві вшанував пам'ять патріарха Йосифа та Героїв Небесної сотні

Цими днями вся наша Церква в Україні і на поселеннях урочисто й соборно відзначає 125-ліття з дня народження в’язня Христа ради, ісповідника віри, великого святителя і вчителя нашої Церкви світлої пам’яті патріарха Йосифа Сліпого. За дивним Божим промислом, ці урочистості збігаються із днями пам’яті Героїв Небесної сотні. Постать етнарха, батька нашого народу через нашу історію продовжує до нас промовляти.

Read more...

Особлива молитва за мир в Україні відбулася у м. Римі Друк Email
14 лютого у Базиліці Св. Петра у Римі на гробі Свящ. муч. Йосафата була відслужена Божественна Літургія за "Мир і спокій в Україні", а також за поранених та переселенців, які постраждали від воєнних дій на сході нашої держави.
Read more...

Сторінка 1 з 4
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting