Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
лютого 2017

Четвер, 23 лютого 2017

Ватикан закликав зберігати цілісність та непорушність кордонів України Друк Email

Ватикан закликав зберігати цілісність та непорушність кордонів України

Постійний представник Ватикану в ООН архиєпископ Бернардіто Ауса звернувся 21 лютого до голови ООН. У зверненні постійний спостерігач Апостольського Престолу при ООН підтверджує солідарність Ватикану «з усіма народами, що страждають від усіляких конфліктів та агресій, включаючи так звані гібридні війни та заморожені збройні конфлікти».

Read more...


Вівторок, 21 лютого 2017

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту Друк Email

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства до вірних Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Великого посту.

Read more...

Владики УГКЦ просять під час Великого посту покаятися з тяжких гріхів: абортів, алкоголізму, зловживання владою… Друк Email

Владики УГКЦ просять під час Великого посту покаятися з тяжких гріхів: абортів, алкоголізму, зловживання владою…

Єпископи Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ напередодні Великого посту в своєму Посланні до вірних УГКЦ нагадують про час покаяння.

Read more...


Неділя, 19 лютого 2017

«Великого бажайте»: Глава УГКЦ з єпископами в Києві вшанував пам'ять патріарха Йосифа та Героїв Небесної сотні Друк Email

«Великого бажайте»: Глава УГКЦ з єпископами в Києві вшанував пам'ять патріарха Йосифа та Героїв Небесної сотні

Цими днями вся наша Церква в Україні і на поселеннях урочисто й соборно відзначає 125-ліття з дня народження в’язня Христа ради, ісповідника віри, великого святителя і вчителя нашої Церкви світлої пам’яті патріарха Йосифа Сліпого. За дивним Божим промислом, ці урочистості збігаються із днями пам’яті Героїв Небесної сотні. Постать етнарха, батька нашого народу через нашу історію продовжує до нас промовляти.

Read more...

Особлива молитва за мир в Україні відбулася у м. Римі Друк Email
14 лютого у Базиліці Св. Петра у Римі на гробі Свящ. муч. Йосафата була відслужена Божественна Літургія за "Мир і спокій в Україні", а також за поранених та переселенців, які постраждали від воєнних дій на сході нашої держави.
Read more...


Субота, 18 лютого 2017

Освячено другий поверх «Дому Милосердя» Друк Email

Освячено другий поверх «Дому Милосердя»

17 лютого 2017 р. Б. Правлячий Архиєрей Бучацької єпархії УГКЦ - владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ здійснив освячення другого поверху «Дому милосердя» для дітей з особливими потребами.

Read more...


П'ятниця, 17 лютого 2017

Глава Церкви разом з єпископами в день народження патріарха Йосифа Сліпого помолився в його родинному домі в Заздрості Друк Email

Глава Церкви разом з єпископами в день народження патріарха Йосифа Сліпого помолився в його родинному домі в Заздрості

Ми сьогодні соборно прибули до дому, де 125 років тому прийшов на світ великий учитель і святитель нашої Церкви - патріарх Йосиф Сліпий. У цій урочистій Літургії ми прагнемо подякувати за дар великого мужа, провідника й учителя нашої Церкви й нашого народу, за дар етнарха, батька народу, який в часи переслідувань був його єдиним голосом. Прагнемо вклонитися цій святій подільській землі, цьому віруючому народу, який зродив, передав віру цьому великому мужеві.

Read more...

«Будьмо собою!» Послання Блаженнішого Святослава з нагоди 125-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого Друк Email

 «Будьмо собою!» Послання Блаженнішого Святослава з нагоди 125-річчя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого

«Будьмо собою!» Послання Блаженнішого Святослава до вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі з нагоди стодвадцятип'ятиріччя з дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

Read more...


Четвер, 16 лютого 2017

Стрітення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа в Катедральному соборі Друк Email

Стрітення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа в Катедральному соборі

15 лютого 2017 р. Б., у празник Стрітення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа, Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ — Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії УГКЦ очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному соборі Верх. Апп. Петра й Павла, м. Чорткова.

Read more...


Вівторок, 14 лютого 2017

В Чорткові відбулося засідання Комісії у справах освіти і виховання Друк Email

В Чорткові відбулося засідання Комісії освіти і виховання

13 лютого 2017 р. Б. в приміщенні Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ відбулося засідання Комісії у справах освіти і виховання нашої єпархії.

Read more...

Сторінка 1 з 3
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting