Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Четвер, 02 лютого 2017
Блаженніший Святослав: «Українська влада ще не достатньо оцінила важливість стосунків із Ватиканом для національних інтересів» Друк Email

Блаженніший Святослав: «Українська влада ще не достатньо оцінила важливість стосунків із Ватиканом для національних інтересів»

На жаль, сьогодні не бачу чіткої стратегії розвитку стосунків України із Ватиканом. Питання державної політики виходить поза межі компетенції і сфери впливу Церкви, хоча це не означає, що ми не повинні мати і в цьому питанні нашої громадянської позиції. І ми її висловлюємо. Може, навіть, комусь видається, що надто часто і надто сміливо. Якщо в нас не буде власної політики, то нам нав’язуватимуть чужу!

Read more...

Глава УГКЦ: «Московська Патріархія ніколи не була вселенським арбітром навіть у православному світі» Друк Email

Глава УГКЦ: «Московська Патріархія ніколи не була вселенським арбітром навіть у православному світі»

Московська Патріархія намагається накинути світовій громадськості уявлення про Москву як «третій Рим». Насправді Московський Патріархат є звичайною помісною Церквою, однією з багатьох. РПЦ ніколи не була вселенським арбітром навіть у православному світі.

Read more...

Глава УГКЦ: Я не вважаю усіх людей, що на окупованій території, ворогами України Друк Email

Глава УГКЦ: Я не вважаю усіх людей, що на окупованій території, ворогами України

Я не поділяю думки тих, хто вважає усіх людей, що потрапили в пастку на окупованій території, ворогами України, хоча звичайно ж, є і такі, що взяли зброю і є колаборантами, ступінь вини і долю яких вирішуватиме суд, але більшість – це прості люди, які стали заручниками злочинців.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting