Бучацька Єпархія УГКЦ ЧДКА Тренінг «Підвищення рівня соціальної відповідальності» у стінах ЧДКА

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Тренінг «Підвищення рівня соціальної відповідальності» у стінах ЧДКА Друк e-mail

04 10 18 1

3 жовтня 2018 р.Б. на запрошення відбулася зустріч із студентами Чортківської Дяківсько-Катехитичної Академії ім. Священномученика Григорія Хомишина у рамках проекту «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні».

Дану зустріч-тренінг провів о.Роман Бронецький, Синкел соціального служіння у Бучацькій єпархії УГКЦ, у якій взяли участь 42 студенти академії.

Зустріч будувалася на діалозі між модератором та студентами на основі найактуальніших соціальних проблематик, одним із пунктів стали також пропозиції студентів, щодо майбутньої діяльності душпастирів Бучацької єпархії у даній сфері. Не менш мотивуючим елементом стала презентація звернення Блаженнішого Святослава Шевчука про потребу діяльності священослужителів УГКЦ в сфері служінні ближньомуб про що зрештою наголошує програма «Жива Парафія – місце зустрічі з Живим Христом».
Хотіли б додати, що зустріч була організована на запрошення о. Володимира Білінчука, ректора Чортківської Дяківсько-Катехитичної Академії.

Прес-центр Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting