Бучацька Єпархія УГКЦ ЧДКА Освячення нового престолу в ЧДКА

Освячення нового престолу в ЧДКА Друк e-mail

Освячення нового престолу в ЧДКА

3 грудня 2015 р. Б. в день передсвяття Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Правлячий Архієрей Бучацької Єпархії УГКЦ із пастирським візитом відвідав Чортківську Дяківсько-Катехитичну Академію іменні свщм. Григорія Хомишина.

Архієрейські відвідини розпочалися із освячення нового престолу ЧДКА та продовжилися Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Дмитро у співлужінні: о. Дмитра Подоби – ректора, о. Павла Вандяка – духівника, о. Володимира Білінчука та о. д-р. Мирослава Думича.

В часі проповіді Єпарх звернув увагу вірних на значенні Євхаристії: «Пресвята Євхаристія - є центром життя Церкви. Євхаристія - незамінний правдивий засіб, щоб нас перемінити на нових людей…». Завершуючи проповідь Архієрей закликав відчинити широко дверцята наших душ на голос Божий.

Після Божественної Літургії від іменні усієї академічної спільноти о. Дмитро Подоба подякував Владиці Дмитру за відвідини та повчальне архипастирське слово.

Святкування завершились нічними чуваннями.