Бучацька Єпархія УГКЦ Церковна крамниця

Церковна крамниця Друк e-mail

Дорогі наші інтернет – відвідувачі!

Для більш благоговійного служіння в Церковному Храмі  пропонуємо вам церковні речі грецького виробництва.

Переглянувши пропозиції, ви можете зробити замовлення.

З повагою – Ваша Церковна Крамничка м. Чорткова, що по вул. Монастирській, 1 (приміщення Єпархіального Управління Бучацької Єпархії, УГКЦ)

Чекаємо на Вас!

Дякуємо за те, що Ви є!

Тут можна придбати духовну літературу: біблійну, богослужбову, катехитичну, агіографічну (про святих), гомілетичну, аскетичну, з історії Церкви, з іконології і церковного мистецтва, про паломницькі святині, про видатних релігійних діячів і т.д., а також різні молитовники, духовну літературу для дітей, підлітків і молоді, для сімей. Діють акційні знижки.

Окрім книг, тут представлені ікони, розп’яття, речі церковної атрибутики: Євхаристійні набори, Дароносиці, Євангелія, кадила, лампади, кропильниці, підсвічники і т. д. (українські, російські, грецькі та італійські виробництва).
Також можна придбати священичі ризи, підрясники, камілавки, сорочки під колорадку, олію, свічки, офірки та багато іншого... Можливе замовлення.

Чекаємо Вас за адресою:
м. Чортків